Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet valami köze egymáshoz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami köze egymáshoz? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

a Barátnőmnek elváltak szülei, ahogy hallottam nagyon sokat veszekedtek és nagyon sokat féltékenykedett volt az anyukája.ezzel már nincs is gond , mert már lerendeződött minden, nincsenek rosszba.

Az itt a baj hogy a barátnőm is ilyen... :s ok nélkül.

Mindegyik lány ismerősömbe pontenciális ellenfelet lát és állandóan gyanusítgat hogy kivel mikor holvoltam éshogy biztos megcsaltam.Nem adtam rá semmi okot sem hogy ne bízzon bennem és mégis. Lehet köze egymáshoz annak hogy azért ilyen barátnőm mert a családjába ezt látta ??

Mert én ezt sokáig nem fogom birni ezt a veszekedést.Egyszerüen nem találkozhatok semmien régi lány ismerősömmel mert egyből lerohan hogy mégis ezt hogy gondolom?


Én nagyon szeretem őt és nem akarok ilyen miatt balhét csak azért már egy kicsit sok.


2010. dec. 28. 23:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocs kicsit ideges voltam amikor írtam , van benne pár hiba.
2010. dec. 28. 23:43
 2/5 anonim válasza:
neveld meg!
2010. dec. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kösz :D de ezt kérdezem hogy mégis hogyan ?

Hogy tudnék bizalmat gerjeszteni benne? mert már lassan ott tartunk hogy ha bemegyek egy kocsmába azt hiszi hogy meg akarom D*gni a pultos csajt....

2010. dec. 28. 23:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Amúgy ez no comment...el kell beszélgetned a csajjal, márpedig ez nem lesz könnyű. Ülj le vele egy kólára, és tárgyaljátok ki. Ha ezek után sem változik...akkor VÉGE!

2010. dec. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mindketten 18 évesek vagyunk. hát megpróbálok beszélgetni vele.Tegnap olyan dolog miatt kötött belém amit megse tettem ... "de megtehettem volna" xD kész ...
2010. dec. 29. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!