Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem napi szinten pukizik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem napi szinten pukizik még szex közben is mit tegyek?

Figyelt kérdés
Olyan iszonyatosan büdös és nem tudom , hogyan mondjam el neki mert szeretem.
2010. dec. 28. 19:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Tényleg, Te is lehetnél az ő jó barátja. Legközelebb, mikor Te vagy felül, és ő elereszti a galambot, mondd neki, hogy cicám, megmutatom mit ettem ebédre, valami kígyó volt, ja tudom már: boaaaaaaaaaa. Talán még jobban felizgul, de ha nem, legalább egy jót nevetsz végre.
2010. dec. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Részvétem. :O
2010. dec. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Mielott elmenne a ferjed,pukizas helyett szarjal be.Az majd elveszi a kedvet.
2010. dec. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Na, amikor kiírtad, hogy beszéltél a férjeddel és azt mondta, hogy erre izgul, ott vettem észre, hogy csak kitaláltad az egészet. Gratulálok, hogy ilyenekkel foglalkozol...
2010. dec. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Tinker Bell ***** válasza:
Miért olyan meglepő ez? Vannak ilyen beteg emberek akik ilyen gusztustalan dolgokra izgulnak. Nem hallottál még a pisi-kakiszexről?
2010. dec. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Aha persze! És ez csak akkor derült ki a férjéről, amikor már a férje!

Ha igaz, akkor ez esetben pedig elhagynám egyből ezt az aberrált mocskot! Pláne azért, hogy mindaddig, amíg csak jártunk, amíg összeköltöztünk, összeházasodtunk, addig nem említette, hogy arra áll föl a lompos, ha fingunk, szarunk orrba-szájba, egymásra! Foooj!

2010. dec. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem találtam ki, tényleg komoly a dolog . Már nem is fekszem le vele, persze azt mondja , hogy nem szeretem igazán.
2010. dec. 30. 12:53
 18/19 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy nem is, mert Te nem ehhez az emberhez mentél hozzá, valóban nem ezt az igénytelen bunkót szeretted. Legyen az ő baja, hogy másnak mutatta magát.

Ja, és nem ő az egyetlen olyan ember (nő is van ilyen), aki csak esküvő után fedi fel a valódi énjét. Ez nem a Te hibád!

2010. dec. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam, hogy kinyújtom a kisujjam az asszony meghúzza...


És te erre természetesen szörnyen büszke vagy. Ahelyett, hogy kivinnéd a v@l@g@d@t a WC-re, vagy az istállóba.

2010. dec. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!