Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem napi szinten pukizik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem napi szinten pukizik még szex közben is mit tegyek?

Figyelt kérdés
Olyan iszonyatosan büdös és nem tudom , hogyan mondjam el neki mert szeretem.
2010. dec. 28. 19:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szólj neki...

Mond meg neki, hogy ez számodra baromi undorító, elrontja az egész aktust is, és ezek után semennyire se kívánod.


Hatásos lesz, ha van egy icipici önbecsülése is! :))

2010. dec. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

HA a férjnek lenne egy icipici önbecsülése, nem fingana szex közben.

Beszélj vele, hogy ez neked hangulatromboló, és próbálja magát visszafogni.

Ha nem megy... csináld te is.


Az pedig mindenképpen megér egy alapos kivizsgálást, mi lehet az oka, ha sokkal több bélgázt termel, mint ami normális lenne, mert ezt nem lehet direkt csinálni.

2010. dec. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy szándékosan csinálná. De van rá gyógyszer. A TV-ben is hirdetik. Espuzisam ( nem tudom jól írtam e?) Van, aki fokozottan termel bélgázt. Ha hajlandó beszedni, akkor jó. Valszeg rossz az emésztése is. Erre is van homeopátiás szer. Ne tűrd el, olyan megalázó lehet.
2010. dec. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Tinker Bell ***** válasza:
100%

Ez visszataszító! Én a helyedben abban a pillanatban hagynám abba a szexet amikor az elsőt elengedi! Majd rádöbben, hogy élvezhet a tenyerébe, ha nem viselkedik!

Beszélj vele mindenképp!

2010. dec. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Az, hogy napi szinten csinálja, szerintem a házaspárok nagyobb százalékánál úgy van.

Szerintem ez nem is olyan eget verő probléma. Ez nem olyan dolog, amiről tehet valaki. Azt mégsem várhatja el a másik, hogy minden egyes alkalommal kiszaladjon szellenteni...

Viszont az, hogy szex közben is csinálja, az elég zavaró lehet!

Szerintem mondd meg Neki kerek perec, hogy legalább akkor tartsa vissza, mert teljesen lelomboz Téged.

2010. dec. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele, de azt mondta, hogy én is csináljam , azt mondta ez izgassa fel.Ez szörnyű
2010. dec. 28. 19:58
 7/19 anonim ***** válasza:

Akkor viszont tudod mit? ;)

Egyél sok babot, vagy bármit ami neked sok gázt csinál..

Állj az orra elé, és fingj az arcába...


Tudom, nekem is elég undorító, de talán ő is megundorodik ettől az akciótól...

2010. dec. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Aranyos kis nő lehetsz, hogy Te vagy zavarban. Te szereted. És ő? Én megkérném, hogy próbáljon inkább a szájával beszélni, mert a fenekét nem értem. Illetve úgy értem, hogy le vagyok sz@rva. Mert amikor még jelentettem neki valamit, nem csinált ilyeneket. Ez kb. olyan, mint mikor valakinek gennyes a foga, de elvárná a csókolózást. Ha beteg, kezeltesse.
2010. dec. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ja, most látom, erre izgul. Hát akkor baj van, mert arra izgul, hogy Veled még ezt is megteheti. Nem jót jelent.
2010. dec. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
26%

Ez azt jelenti, hogy közel kerültél hozzá és már a barátjának tart.

Én úgy szoktam, hogy kinyújtom a kisujjam az asszony meghúzza...

2010. dec. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!