Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az ha nem tudok dönteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ha nem tudok dönteni?

Figyelt kérdés

Van 2 srác, az egyikkel már régebben is kavartam, nagyon szerelmes voltam belé, de ő akkor (ez úgy kb 4-5 éve) rám sem bagózott.Mostanság felkeresett amikor már úgy ahogy túl tettem magam rajta, mivel nekem mindig is Ő volt a pasiideálom, titkon mindig is ő jött be,de eközben voltak persze kapcsolataim akiktől kaptam jót rosszat ugyanúgy...de msot itt van, megint, de most már olyan érzésem van mintha nem kéne, ettől függetlenül tetszik nagyon.

A másik srác, egy nagyon kedves rendes, értékes,értelmes kicsit idősebb ember, olyan ajándékot kaptam tőle most amire a másik nem is gondolna...pedig tőle nem is kaptam semmit, csak a baj h a másik srác meg nem jön be úgy...de emellett egy értelmes okos stb. ember....

Nem tudok dönteni...most azon gondolkozok, h vagy hagyom mind a kettőt mert az tök diplomatikus, vagy valamelyiket választom...de nem tudok...

Ötlet?


2010. dec. 28. 19:12
 1/3 anonim válasza:

a 2. jobban hangzik de ha az 1. jön be akkor inkább vele.

A 2. -kal meg beszélj hogy legyetek haverok

2010. dec. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Rendesfiú/19 ***** válasza:
HA egyiket sem érzed a megfelelőnek, akkor ne közülük válassz:) Fiatal vagy még, biztosan találsz jobbat.
2010. dec. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ja 20 évesen:D...
2010. dec. 29. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!