Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ne keresd a szerelmet, mert ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne keresd a szerelmet, mert ő fog rád találni. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Titeket "megtalált" a szerelem vagy ti kerestétek? csak kíváncsiságból :)
2010. dec. 28. 17:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Megtalált, eddig kétszer. Csak mindkétszer reménytelenül.
2010. dec. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Moszuke ***** válasza:

ha kerestem akkor csak viszonzatlant találtam.. ígyhát feladtam a keresést és 1+hónapja engem talált meg a szerelem:D vagy is hát.. valahogy egymást találtuk meg azt hiszem:)

érdekes ez a téma..:)

2010. dec. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

ohh :/ az nemjóh,de mármint én történeteket várnék :D nem regényt :D


csak pl én nekem olyan volt,hogy a kocsmába voltunk mind ketten full részegen és elkezdtünk smárni és smárolgattunk így este azthittem egy éjszakára (nemúgy) jó lesz a pasi és most vagyunk együtt 2 éve :D szhal hihetetlen hogy engem a kocsmába talált meg xD

ilyesmik érdekelnének:D

2010. dec. 28. 17:28
 4/14 A kérdező kommentje:

2ik! dettó!:) először énis keresgettem majd feladtam és amit az előbb leírtam akkor ugye találtuk meg mi is egymást:D


és köszi remélem sok mki ír majd mert télleg érdekel :)

2010. dec. 28. 17:29
 5/14 anonim ***** válasza:
Kocsmába nem járok, szerencsére. :)
2010. dec. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Rám talált. Hála istennek:)
2010. dec. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Háát én vártam jó hosszú ideig de nem talált rám így én találtam rá...
2010. dec. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Én úgy mentem el az egyik buliba h előtte azt mondtam h nekem sosem lesz pasim:S erre megtetszett és amikor láttam azt kívántam bárcsak megcsókolna...amikor kimentünk együtt a haverunkat keresni megcsókolt és utána én voltam a mindene:) azt mondta megtalálta az igazit...5 hónapig együtt voltunk...utána szakított...ennek három hete és még mindig kivagyok...:s neki meg már van más:S szóval amikor feladtam h legyen vkim...meg is talált a szerelem, ha keresed nem veszed észre..sztem
2010. dec. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Amíg direkt kerestem, addig csak csupa idiótával hozott össze a sors. Aztán úgy döntöttem, hogy jó vagyok én egyedül is, minek keresgéljek? Majd jön, ha jönnie kell, felesleges erőltetni a dolgot. Másfél hónap múlva pedig az ölembe hullott a mostani vőlegényem. Vagyis egymás ölébe hullottunk, hasonló mentalitás mentén... :D


Amúgy nekem is volt ilyen kapcsolatom, kocsmában kavarodtam össze egy szimpi sráccal. Azt hittem csak kavartunk egyet, de végül nem, ő kezdeményezte és egy évet jártunk. Sajnos amilyen spontán jött össze, úgy is szakadt meg. :/

2010. dec. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
tiniként nem kerestem mégis jött, de csak viszonzatlanul. aztán meg is utáltam az egészet, nekem ugyse fog összejönni alapon, meg ugyis azt mondták hogy nemlesz ha nagyon szeretném, hát nem kerestem, nem is lett... hülyeség hogy akkor lesz ha nem keressük... 1 éve kezdtem el keresni olyan szinten hogy nem kajtattam éjjel nappal, csak mégis azér felnézegettem társkeresőkre, próbáltam kapcsolatokat teremteni ismerkedni erre arra, és találtam is valakit. hát az hogy igaz szerelem az erős tulzás lenne, még alakulóban van. bár remélem egyszer majd rám is ugy rámtalál mint itt sokakra... de félek hogy abból kimaradok :(
2010. dec. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!