Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a csajról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a csajról, és mit csináljak most én? Hogy lehet ilyen! Na van egy lány tetszik nekem, de van barátja 3hete. Én szerelmet vallottam neki.

Figyelt kérdés

Amióta megláttam egy buliba, újra megtetszett, és azt mondta én is nagyon aranyos voltam ott.

Mondtam neki, hagyja ott értem a barátját, azt mondta nem fogja ott hagyni, mert kezd beleszeretni, és hogy fél hogy velem nem jön össze, és akkor 2 szék közül pad alá esik.

Mondta hogy nagyon bekavartam az érzelmeinek, én is mondtam hogy még sohasem éreztem ilyet de ez tényleg igaz.

Mondtam neki nem keresem többé.

Mondta hogy rendben, és kitörölt 2 közösségi oldalról is és mondta hogy msn-ről is lefog tiltani!

Szerintetek érez valamit?Van esélyünk?Mit gondoltok erről az egészről?

18/F


2010. júl. 26. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg kezdi megszeretni a barátját akkor szerintem ne kavarj be nekik az ő érdekében.Lehet nála egyfajta fellángolás ez és utána nem is lenne ebből komolyabb.
2010. júl. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Hogy lehet úgy összejönni, hogy nem szerelmes belé? Ekkora marhákat...
2010. júl. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
na ez nagy hülyeség volt ...nem hinném,hogy mindenki úgy jön össze a másikkal h máris szerelmesek..mivel az később alakul ki.
2010. júl. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Szilvike95 ***** válasza:
Szerintem alapvetően a csaj kételkedik a jelenlegi barátjával való érzelmeiben.. mert téged is kedvel, és megértheted hogy nem akarja h a kapcsolata, ami egy biztos pont, esetleg valami bizonytalan miatt semmissé legyen... és azért töröl le mindenhonnan mert el akar felejteni... ez nyilvánvaló... és ha nem törölne le, akkor nem lenne képes arra h elfelejtsen...
2010. júl. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
szerintem a csaj 1 hülye p.icsa
2010. júl. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem ugy jöttünk össze a barátommal h egyből nyakig szerelmesek voltunk egymásba.Egyszer csak tök jo haverok voltunk pár nappal késöbb meg csak egyszerűen megcsókolt és igy jöttünk össze. És már jo pár hete együtt vagyunk és már mind a 2en szerelmesek vagyunk egymásba.
2010. júl. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én a helyedben megkeresném a csajt és megmondanám h atól még barátok lehetunk vagy valami süket duma a lényeg h maradj a közelében, hivd fel, irj rá msnen.

Lássa h foglalkozol vele, nem biztos h otthagyja a barátját, de tuti lefekszik majd veled idovel;)

2010. aug. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de nem csak megfektetni szeretném.
2010. aug. 13. 15:46
 9/9 anonim ***** válasza:

Jó, de a megfektetés kulcsfontosságú!

Ugye felhívod,msn-en beszélgetsz vele,udvarolj neki stb.

Aztán elhívod majd megdöntöd,de nem is kell már a csók is jó.

Akkor már nagyon gondolkozik azon h vége legyen a barátjával a dalnak.

Aztán még vagy 2-3 tali és tuti a tiéd.

Hidd el ez így működik.

Csak nézz szét ezen az oldalon h hány olyan kérdés van h furcsa a barátnőm meg h szakítottunk és rá pár napra már mással volt.

Ez mind ez h a másik pali nyomult rá szakított az eredetivel aztán vártak pár napot és összejöttek hivatalosan is.

2010. aug. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!