Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy nem hitte el amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy nem hitte el amit mondtam neki?

Figyelt kérdés
Elmondtam egy srácnak, hogy tetszik, erre ő kissé zavarba jött, és azt mondta oké, és most akkor mi van? Beszéljek vele még egyszer? Szerintetek nem hitte el?
2010. dec. 28. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
De biztos elhitte, de tényleg akkor most mi van? Ha te nem tetszel neki, akkor mit kezdjen ezzel az információval?
2010. dec. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább csak hirtelen nem tudott mit kezdeni az infoval, és még végig akarja gondolni talán. Alapból milyen viszony van köztetek? Baráti/haveri/látásból ismered/...?
2010. dec. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
beégtél rendesen azt
2010. dec. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy barátnőm mondta, hogy lehet nem hitte el, ezért érdekel mások véleménye is. Csak haverság van köztünk, igazából nem nagyon ismerem, ezért is szeretném megismerni. Miért égtem volna be? Szerintem ez egyáltalán nem égő, ezek tök normális emberi érzések.
2010. dec. 28. 14:33
 5/5 anonim ***** válasza:

inkább nem érdekli és nem jössz be neki

25f

2010. dec. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!