Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy bizonyos medált keresek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy bizonyos medált keresek, hol lehet ilyet venni?

Figyelt kérdés

Születésnapra keresek pici, lehetőleg piros színű, üveg, szív alakú medált(ilyesmit: [link] <--ez a sajátom, de én is kaptam,úgyhogy nem tudom honnan van.:/) a barátomnak.Monogramunkat szeretném belekarcoltatni, végigjártam már érte fél Budapestet, és sehol nem találok hasonlót!:(

Ha valaki tud segíteni,kérem írjon!

Köszönöm.


2009. jan. 25. 21:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
hasonlóm van swarovski az enyém is 9000 Ft volt 1 éve köbö. De néz körül bizsúboltokban nagypn sok helyen van ilyen szivecskés kristályszerűség.
2009. jan. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudok komoly segítséget nyújtani medálügyben. De te tényleg piros szivecskés medált akarsz beszerezni egy pasasnak? Ugye én értettem félre valamit? Tök romantikus ötlet, de azért gondold át mennyire díjazza. (Mondjuk te ismered, csak gondoltam emlékeztetlek.)
2009. jan. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Bp-n, a Szt István körúton azon az oldalon, ahol a Vígszínház van, létezik egy Ajkakristály bolt. Egy rakás Swarowski cuccot árulnak. Megnézhetnéd ott.
2009. jan. 26. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

23:19!


Lehet igazad van...:(

Épp ma gondolkodtam rajta,hogy lehet,hogy rossz ötlet...csak mostanában mondogatta,hogy szeretne már valami nyakláncot,csak nem tudja milyet.

Gondoltam hátha egy ilyennek örülne...meg egyfajta "egyen"nyaklánc lenne akkor...

De mostmár teljesen elbizonytalanodtam...

Nincs más ötletem,az a baj.:/

2009. jan. 27. 11:41
 15/16 anonim ***** válasza:
miért nem veszel inkább egy sima ezüst láncot ezüst kettétörhető szívmedállal gravírozható is,nem is lányos,egyen is lehet ha van hozzá neked is egy láncod és kész
2010. ápr. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
én évfordulóra csináltattam egy pár gyűrűt amit ha összeraktunk akkor egy szív formát adott ki és a 2 fél szívben egymás keresztnevének a kezdőbetűje volt
2010. ápr. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!