Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy bizonyos medált keresek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy bizonyos medált keresek, hol lehet ilyet venni?

Figyelt kérdés

Születésnapra keresek pici, lehetőleg piros színű, üveg, szív alakú medált(ilyesmit: [link] <--ez a sajátom, de én is kaptam,úgyhogy nem tudom honnan van.:/) a barátomnak.Monogramunkat szeretném belekarcoltatni, végigjártam már érte fél Budapestet, és sehol nem találok hasonlót!:(

Ha valaki tud segíteni,kérem írjon!

Köszönöm.


2009. jan. 25. 21:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
bojuo boltokban érdemes keresgélni, vagy ajándékboltban
2009. jan. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

nekem ilyesmi fülbevalóm van :)

amúgy esetleg hobbiboltban is megnézheted, (vagy végső esetben veszel ilyen fülbevalót, és megcsinálod medálnak :D:D -> ez csak vicc volt :P)

2009. jan. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
24%
És ennek mi köze a szexhez?
2009. jan. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Kategória: SZERELEM, szex > PÁRKAPCSOLATOK

Köszönöm a kötözködést.

2009. jan. 25. 21:48
 5/16 A kérdező kommentje:
Mellesleg köszönöm az eddigi válaszokat, még a hobbiboltokat nézegetem nagyon, bizsu boltokban még hasonlót sem találtam.
2009. jan. 25. 21:49
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

szia

ez eredeti swarovski...azt hiszem neked a bizsu változata lesz ...

az eredetit innen tudod rendelni: [link]

2009. jan. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

barátnőm ugyan ilyet kapott a párjától, az övé swarovsky, szóval gondolom ékszerboltban, vagy kifejezetten swarovsky boltban vehette a srác.

amúgy vatera. (www.vatera.hu) ott rengeteg swarovskyt láttam

2009. jan. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok

találtam olcsóbban is de ez ugye nem eredeti

[link]

2009. jan. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Jézus!

26 ezer ft... ennyi pénz összesen még a kezemben nem volt,úgyhogy azt hiszem erről inkább lemondok,vagy megkeresem a bizsu változatot valahogy...:(

De nagyon köszönöm a segítséget!

2009. jan. 25. 21:52
 10/16 A kérdező kommentje:

Na, ez az ár már ezerszer barátságosabb.:) Már csak körbe kell kérdeznem valahol, hogy vajon vállalják-e egy ilyen medál gravírozását...

Köszönöm!:)

2009. jan. 25. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!