Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy észre vegyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy észre vegyen?

Figyelt kérdés
Megláttam egy lányt és első látásra bejött nekem.Volt osztálytársaimnak most évfolyamtársa és kérdeztem tőlük hogy van e barátja(nincs)...gondoltam akkor teszek egy próbálkozást de minden próbálkozásom kudarcba fullad.szerintem nem vesz rólam tudomást.beszélni se beszéltem vele szóval nem tudhatja mit szeretnék tőle.de mégis így hogy közeledjek felé ha rám se hederít?:S mit tegyek hogy észre vegyen?
2009. jan. 25. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:

jelöld be iwiwen, és írj neki egy üzenetet, hogy szeretnéd megismerni. (tudom, nem élőben való ismerkedés, de hát istenem...:):D)

aztán akkor úgyis tudod, h akar-e tőled vmit vagy nem.

[L/17]

2009. jan. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
jah, jelöld be iwiwen, vagy mzvipen! vedd fel msnre, cseteljetek! és minden jön magától, ha ő is akarja:D
2009. jan. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
40%
Festd piros fehér zöldre a hajad. Vegyél fel indián jelmezt és ordítsd tiszta torokból, hogy egy palimadár ne nyisson kérdést.
2009. jan. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!