Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan, hogy te szakítottá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy te szakítottál, aztán mégis te akartad újrakezdeni?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy vannak-e olyanok, akik szakítottak a párjukkal, mert úgy érezték nem szerelmesek vagy jobb lenne egyedül (vagy esetleg megcsalták őket) majd egy idő után elkezdett hiányozni a másik és vissza akarták szerezni. Mitől hiányzott a másik? Mit csinált vagy nem csinált amiért vissza akartad szerezni?
2010. dec. 28. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Volt, de aztán visszautasított, és milyen jól tette, most boldog vagyok.

Hogy miért? Azért mert jó volt vele, és olyan okok miatt lett vége, ami nem kettőnk hibája, hanem inkább a szülőké, viszont lehetetlenné tette az egészet. De így talán sokkal jobban jártam.

2010. dec. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Volt, mert azt hittem, nem vagyok belé szerelmes, utána kb. 2 héttel rájöttem, hogy mégis
2010. dec. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És mitől jöttél rá, hogy mégis szerelmes vagy? Azért mert nem keresett vagy inkább keresett sokx? Melyik a jobb?
2010. dec. 28. 09:43
 4/9 anonim ***** válasza:
A volt barátom így járt velem. Tehát szakított velem, 2 hétig nem kerestem, jött utánam kuncsorogni. Visszafogadtam őt, aztán ezt újra eljátszotta. Akkor majdnem összejöttem mással, de megint visszafogadtam. 3-jára megcsalt, akkor is visszafogadtam, de minden érzelmem elmúlt, így egy idő elteltével kidobtam őt másért.
2010. dec. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt. Első, 2 éves kapcsolat, végig tudtam, hogy előbb-utóbb vége lesz, de nagy nehezen elküldtem, de aztán meg nagyon rossz volt egyedül. Gyenge voltam, ezért megkerestem még egyszer, bár konkrétan nem kértem, hogy jöjjön vissza. Nem is jött szerencsére.
2010. dec. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Úgy jöttem rá, hogy elkezdett hiányozni meg eszembe jutott,hogy mennyi mindent megtett értem
2010. dec. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen volt. S miből jöttem rá, hogy mégis ő életem értelme, hát a vele töltött időből, abból a sok emlékből, amit napi szinten egymásnak adtunk 4 éven át, s abból, hogy sokkal több jó volt ez idő alatt a mérleg serpenyőjén mint rossz, csodálatos vele lenni...folytatjuk és nem adjuk fel...
2010. dec. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De jó neked, 10:09, hogy így gondolod, bárcsak az én barátom is így gondolkodna, mi 5 évet voltunk együtt, és az utolsó 2 hónapban csináltam egy hülyeséget amit nem tud megbocsájtani...:( Remélem ő is rájön, hogy összetartozunk...
2010. dec. 28. 10:18
 9/9 anonim ***** válasza:
volt, csak én nemszóltam neki h újra akarom kezdeni
2010. dec. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!