Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnam feldobni a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Egy évet és 2 honapot voltunk együtt párommal mikor szakitottunk (szakitas oka az volt, hogy az utolso két hónapban elég sokat vitatkoztunk és elég monoton volt már a kapcsolatunk, de az elsö év valami hihetetlen jó volt), de ismét együtt vagyunk mert nem igazán birtuk egyikönk se egymás nélkul... most ismét jó minden, de sokszot már nincs témánk miröl beszélni, és ilyenkor elég szarul érzem magam... valamivel fel szeretném dobni a kapcsolatunkat ... meg ujbol azt szeretném ha ugy szeretne mint az elott...mert mintmár emlitettem az utolso 2 honapban eleg sokat vitatkoztunk es már nem szeretett ugy mint az elött, de már jobban szeret mint mikor szakitottunk ...jó irányba haladunk :) szoval a kerdesem az lenne, hogy hoditsam meg ismét, hogy oda-vissza legyen ertem? es mivel dobjam fel a kapcsit hogy ne legyen neha unalmas??


F/18


2010. dec. 27. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:

először is hagyd el a kapcsi kifejezést, mert gyomorforgató, főleg egy fiútól

utazzatok el vhova pár napra... szilveszterezzetek egy hatalmasat

2010. dec. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem szoktam használni, csak most gyorsan irtam, reflex xD
2010. dec. 28. 00:03
 3/5 anonim ***** válasza:
23:58 én is ezt javasoltam volna 1. lépésnek :D
2010. dec. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolatba:

Ne találkozzatok minden nap. Akkor több téma lesz. Hívd el minden felé. Biliárdozni, sétálni, moziba.

Randizzatok. Mondjuk beszéljétek meg, hogy ekkor meg akkor itt találkozunk. Hidd el jó külön menni a közös randira.

Vigyél neki egy szál virágot ilyenkor. A virág mindig beválik szerintem :)

Ha nincs közös téma, akkor menjetek tömegbe, ahol sok inger ér titeket és mindenről lehet beszélni. A hapsiról a zebra túloldalán, vagy arról a fura autósról aki most hajtott el a másik kocsi mellett.


De szerintem az is jó dolog ha a régi emlékeket felidézitek. "Emlékszel amikor..." és máris ismét felidéződnek a jó dolgok.


-----


Szexbe:

Szerezz be egy sálat, kösd be a szemét és kényeztesd. Hidd el imádni fogja hogy nem tudja mi a következő lépésed, hogy hol fogod megcsókolni a testét.


Ha bevállalós, szerezz be egy bilincset, és kérdezd meg hogy nincs-e kedve kipróbálni. Rajtad vagy rajta.


Fürödjetek együtt.


Szerezz be masszázs olajat, (vagy egy egyszerű testápoló is megteszi) és masszírozd át érzékien a testét.



Szerintem meg kéne kicsit újulnotok. Több közös program, bevállalósabb szex. :) Hódítsd meg újra !


21/ L

2010. dec. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi az előző válasz irójának, hasznos volt a válasz valami ilyesmikre gondoltam én is :)
2010. dec. 29. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!