Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy fiú, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, mit tegyek?

Figyelt kérdés
van egy fiú, 12.-es, én 9.es vagyok. egyszerűen nem tudom mi van velem, mióta megláttam. mindig rajta jár az eszem meg ilyesmi. amikor találkozunk a folyóson, akkor próbálok vele szemezni, de hát tökre megijedek, és elfelejtem mindig, hogy ez a haditerv. :D :$ persze van amikor tudom, hogy találkozni fogunk, akkor nem. és van, hogy ő is egy csomó ideig néz engem, de van hogy nem. és nem tudom eldönteni, hogy az a véletlen, amikor néz vagy amikor nem. amúgy iwiw-en az van kiírva neki, hogy kapcsolatban, myvipen meg hogy egyedülálló, és mindkettőt gyakran látogatja. mit tehetek, hogy kiderítsem, hogy tetszek-e neki? és hogy meghódítsam? :D:$:$ ja, és még az is fontos, hogy én még nem jártam senkivel.
2009. jan. 25. 18:48
1 2
 11/12 anonim válasza:
nekem is hasonló a helyhetem.én nekem os bejön egy srác bár én 11 13
2013. nov. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

nekem is tezszik e fiu de én 11vak.. és ő 13 a lovastáborban találkoztunk ugyan oda járunk lovazni a táborba 2 en is szerelmesek voltak belém de pont ő nem szerintem.(de mi nem vak. osztálytársak.de kedves, vicces és helyes.

szerintetek:-)

2013. nov. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!