Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy fiú, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, mit tegyek?

Figyelt kérdés
van egy fiú, 12.-es, én 9.es vagyok. egyszerűen nem tudom mi van velem, mióta megláttam. mindig rajta jár az eszem meg ilyesmi. amikor találkozunk a folyóson, akkor próbálok vele szemezni, de hát tökre megijedek, és elfelejtem mindig, hogy ez a haditerv. :D :$ persze van amikor tudom, hogy találkozni fogunk, akkor nem. és van, hogy ő is egy csomó ideig néz engem, de van hogy nem. és nem tudom eldönteni, hogy az a véletlen, amikor néz vagy amikor nem. amúgy iwiw-en az van kiírva neki, hogy kapcsolatban, myvipen meg hogy egyedülálló, és mindkettőt gyakran látogatja. mit tehetek, hogy kiderítsem, hogy tetszek-e neki? és hogy meghódítsam? :D:$:$ ja, és még az is fontos, hogy én még nem jártam senkivel.
2009. jan. 25. 18:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem irj neki mondjuk iwiw-en vagy vedd fel msn-re.MOsolyogj rá,szemezz vele.Ha tetszel neki odafog menni hozzád csak adj felé jeleket.Szerintem az hogy iwiw-en meg myvippen kivan irva hogy kapcsolatban/egyedül

álló az nem hiszem hogy nagyon figyelgeti mert vannak akik azt irják ki hogy nyugdijasok:)szóval szerintem ez nem fontos.

2009. jan. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! ilyen már velem is volt én bejelöltem és ő rögtön felvett msn-re aztán kicsit nehéz megkezdeni a beszélgetést de utána már minden menni fog és utána jöhet a randi:) próbáld meg nem elfelejteni a haditervet és mosolyogj rá sokat:) sok szerencsét!
2009. jan. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó úton haladsz, szemezés stb :)

Mivel ebben a korban ez a 4 év különbség elég látványos tud lenni, meg mivel az uriember ifjú felnőtt, elvileg neki kéne lépnie, ha biztos vagy benne h vette a jeleket, de mégsem lépett, akkor nem nagyon lesz kapcsolat.


De akár le is támadhatod: jön a valentin nap, egy levél, az aláírásoddal izgi lehet. Ezt te tudod, vajon bejönne-e ez a dolog neki.

2009. jan. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát jókat mondtatok. xD amúgy köszi. igazából msn-re azért nem merném felvenni, mert mivan, hogyha megkérdezi, miért vettem fel, akkor mit mit mondjak? mert beléd estem? iwiw. nem rossz ötlet, de attól is félek. de megpróbálom. amúgy hidd el, nem lenne látványos a korkülönbség, kicsit éretlen.. az már más kérdés, hogy lehetne-e belőle kapcsolat. ja és köszi mindenkitől a válaszokat, de ha vkinek van még ötlet, írhat. :D
2009. jan. 25. 19:04
 5/12 anonim válasza:

Az én "haditervem" az az, hogy először pl.: myvipen megnézem.. és ha ő is megnézi az adatlapom, az azt jelenti, hogy kíváncsi rám. Utána bejelölöd ismerősnek, aztán msn....stb. Nem kell félni tőle :) Én így jöttem össze egy sráccal ;)

Sok sikert!

Hajrá :)

2009. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nos.

Ha megkérdezi, h miért vetted föl: nyilvános a címed. (A)

Mert kíváncsi vagyok rád, szeretnélek megismerni (B)

Mert a folyosón csomószor elmegyünk egymás mellett, mégse tudok rólad semmit (C)

Mert jófejnek tűnsz, tán tévedtem, mégse vagy az? (D)

Mert te nem vettél föl engem (E)

Sok lehetőség van, válogass! :)

És ne félj attól, h mi fog történni.

Ha bejössz neki, úgyis tetszeni fogsz neki, és úgyis kezdeményez.

Ha nem jössz be neki, úgyis mindegy, mert nem sok minden fog változni.

Van veszteni valód? Sztem nincs! :) Hajrá! :) (Ja, és sztem mindannyian várjuk a fejleményeket! :))

2009. jan. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az utolsó kettőnek külön köszönöm a válaszokat, ezeket kipróbálom. :D és persze leírom majd a fejleményeket.
2009. jan. 26. 07:57
 8/12 anonim ***** válasza:
heh az utolsó jó :D Az E, a legjobb :P
2010. jan. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 vani26 válasza:
nekem nagyon tetszik egy levente nevű gyerek.mi már jártunk együtt.majd 1 hónapot.de az régen volt.most neki az a lány tetszik akit én ki nem állhatok.de anyukám találkozott egy apukával akinek a fia szerelmes belém.és azt mondta anyámnak hogy leventéék értem verekedtek össze.most össze vesztem vele.próbáltam féltékennyé de nem tudtam.inkább ő tett engem féltékennyé.és most harmadikban történt ez.elegem van hogy az osztályba összesen 7 is szerelmesek belém de nekem pont ő tetszik...
2010. dec. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szerintem: beszéljetek utána legyetek barátok és majd vald be neki de eszt egy2-hét alatt kb mert akkor ha késő lesz bánni fogod vagy irj neki szerelems levelett :) Sok sikert !
2012. aug. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!