Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar, hogy a barátom más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, hogy a barátom más csajok képeit is lájkolja facebookon. Ez normális? Szóvátegyem nála?

Figyelt kérdés

Főleg facebook használó csajokhoz,pasikhoz szól a kérdés. Észrevettem, hogy a barátom - akivel 4 hónapja járok - más csajokról készült fényképeket is lájkolgat. Szarul esett. Valószínűleg túl féltékeny vagyok?! Akkor mi a teendő? Nézzem el, és mérgesedjek magamban? Vagy szóljak neki, hogy zavar? Vagy lájkolgassam én is más pasik képeit, hátha őt is zavarja? Titeket zavarna, ha a bnőtök/barátotok ezt cisnálná?

18/L


2010. dec. 27. 12:38
1 2 3
 11/25 Rendesfiú/19 ***** válasza:
64%

Mindenképpen szólj neki.

Bár ha ilyet csinál, az azt jelenti ,hogy nincs tisztában az érzéseiddel. Szoktatok beszélgetni egymással?

Elég rossz lehet ,hogy más nőre vágyik.....

2010. dec. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
86%
Engem nem zavarna. Csinálja csak, ettől még szerethet nagyon. :) A helyedben akkor kezdenék aggódni,a mikor ilyen hozzászólásokat írogat, mint például: "De gyönyörű vagy, Katikám!". :) De ha már nagyon idegesít, akkor megemlítheted neki, és átbeszélitek. :)
2010. dec. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
55%

"elég rossz lehet,hogy más nőre vágyik"

Na most kapok agyf*szt de télleg.

Istenem azért mert lájokolom egy ismerősöm vagy egy nőnemű képét az nem azt jelenti,hogy másra vágyok.

Valószínüleg azért vagyok azzal,akivel mert szeretem. Látszik,hogy milyen szép ez a kib*szott virtuóz világ. "jaj úristen lájkolta most mi lesz?"

Nőjetek fel, gyerekesek vagytok még huszanévesen meg 18 évesen is.

2010. dec. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 kovpet ***** válasza:
81%
"Lájkolástól teherbe lehet esni?"
2010. dec. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
71%

Utolsó.

Osztom a véleményed XDDDD

2010. dec. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

sajat peldambol... en mindig is like-oltam a kepeket amikor egyutt voltam a baratommal, neha o is, de o ram szolt h ot zavarja(feltekeny nagyon) de en csak azert tettem h o is feltekeny legyen:))) megtiltotta es tudok e nelkul is elni:))) de persze o magatol nem csinalja nem kellett megtiltanom:))

szolj neki hogy zavar es ha szeret megerti:)

2010. dec. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

szakíts vele nem lájkolhat mást csak téged!!!!!!!!!!!!!

igen

nem

lehet

néha

biztos

2010. dec. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
büntetésből töröld a facebook profiljátXD
2010. dec. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
45%
Igen, lájkolgass te is másokat. Akkor majdcsak észre veszi magát.
2010. dec. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Irigyellek a problémáid miatt. Ne csinálj ebből ügyet. Ne mérgelődj, ne hisztizz. Hadd lájkolgasson, ha nincs jobb dolga. Amúgy meg 18 évesen inkább azon törd a fejed, hogy milyen egyetemre akarsz menni, vagy milyen szakmát akarsz választani. Ha jól tévedek, mostanában fogsz érettségizni is...nem inkább arra kéne koncentrálni?
2010. dec. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!