Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan toleráljam, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan toleráljam, hogy a barátom nem mindig akar látni?

Figyelt kérdés
Érzem rajta, hogy szeret és én is szeretem őt már 8 hónapja vagyunk együtt de ő azt mondta nekem, hogy neki az túl sok lenne ha minden nap találkoznánk. Hétköznap dolgozik este 10-ig, nekem suli van reggel így nem is jönne össze a minden nap találkozás. De nekem akkor is nagyon hiányzik én ezt mondtam is neki meg azt mondta én is hiányzok. Tudom, hogy néha a barátaival is szeretne lenni én nem is tiltom meg neki. Sok olyan párt ismerek akik minden nap találkoznak, együtt vannak de azt mondta ő ezt nem szeretné mert az neki sok lenne. Általában 2-3 naponta találkozunk. Lehet hogy csak én viszem, túlzásba és tényleg igaza van, hogy néha neki is kell szabadság? Azt is tudom, hogy soha nem csalna meg és én sem őt.
2008. jan. 20. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ha ő azt mondja, hogy kell neki szabadság, akkor kell neki szabadság

gondolod, hogy hazudik, vagy mi?

ettől még szeret, nyugodj meg

és így nem unjátok meg egymást (te se őt)

2008. jan. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindketten biztosan vagytok magatokban és az egymás iránti érzésekben, akkor az elfoglalt életvitel nem állhat közétek.

Saját életemből néhány példa: jómagam 35 éves nős férfi vagyok, de emlékszem még a korábbi kapcsolataimra és az akkori érzelmi hullámokra. A legelső komoly együttjárós kapcsolatom egy nálam idősebb lánnyal volt. Ő kifejezetten erőszakos lett egy idő után. Hiába voltam tényleg hűséges és teljesen normális életvitelű, ő állandóan hívogatott telefonon, nap nem múlhatott el anélkül, hogy találkoztunk volna. Szerettem is, de épp akkor jártam ki a nappali iskoláimat, kezdtem dolgozni, több munkahelyváltás, esti iskola stb. Szülőkkel éltem, néha otthon is volt dolgom stb stb. Ő pedig szinte terrorizált: állandóan azzal jött, hogy döntsem el, ki a fontosabb, ha nem értem rá féltékenykedett, ha azt mondtam neki, hogy kezd elegem lenni, akkor öngyilkossággal zsarolt stb stb. Egy 19-20 éves fiúnak pedig nagyon nem erre volt szüksége. Hiába volt ő az egyetlen nő akkor az életemben, az állandó telhetetlensége és erőszakossága ölte meg a kapcsolatunkat. Utána jó darabig nem is volt barátnőm, mert féltem, hogy minden nőt csak a BIRTOKLÁS érdekel. A következő kapcsolatomban pedig előre kikötöttem, hogy no erőszak, kéretik megbízni, de a szabadságomat nem korlátozni. Ezt a lány betartotta (egy darabig) és addig kapott is egy hűséges, figyelmes, változatos programokat szervező társat. Amikor őt is elérte a HÜLYESÉG, akkor rövidesen a lapát is.

Hidd el, ha a fiúval nem érezteted azt, hogy birtokolni akarod, akkor hosszú időt jósolok nektek, ellenkező esetben: csúfos véget. Sok szerencsét és sok boldogságot!

2008. jan. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A barátodnak szerintem igaza van abban, hogy szüksége van egy kis szabad térre. És nem csak neki hanem biztosan neked is. Amikor a barátaiddal, családoddal vagy, dolgozol vagy tanulsz, vagy csak magaddal foglalkozol mert az is kell. Minden ember önálló lény, még akkor is ha harmonikus párkapcsolatban él. Ha túl sokat vagytok együtt hamar elillan a varázs, megszokjátok egymást. A külön töltött idő után pedig sokkal jobban fogjátok értékelni egymást:)
2008. jan. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom amikor a barátom megköt!Hagyjon nekem életteret!Mivel osztálytársak avgyunk nap-mint nap talizunk!de a hétvégén jó 1 kicsit kikapcsolódni!Kicsit igaza van,és nagyon jól teszed,hogy hagyod levegőhöz jutni!Ügyi legyél puszy
2008. jan. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!