Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyem nála?

Figyelt kérdés
A barátnőm szakított velem 2.5év után.Szerinte túl sokat veszekedtünk.Nem ért teljesen váratlanul a dolog,de rosszul esett nagyon.Mivel régebben is voltak köztünk rövidebb mosolyszünetek,amik aztán pozitivba fordultak,most is azt remélem,hogy meggondolja magát.Kicsit azt érzem,hogy rámakar csak megint ilyeszteni.Iwiw lapján sem módosította a családi állapot rovatát és még a közös fotoink is fentvannak.Pedig azóta többször járt ott.Lehet csak bebeszélem magamnak a dolgokat vagy van még esélyem nála?
2009. jan. 25. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem várj még pár napot, mondjuk 1 hetet. Ne keresd túl gyakran, csak mondjuk naponta 1x írj rá msn-en, ilyesmi. Ha 1 hét múlva sem mondja el, hogy mit akar, kérdezz rá, miért vannak még kint iwiwen a közös fotóitok? Ha másnapra leszedi, nincs esélyed. Ha nem szedi le, vigyél neki egy rózsát meg valami apró meglepetést, és kérd, hogy béküljetek ki, mert szereted.
2009. jan. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sztem még szerethet,vagyis van nála esélyed, főleg mert 2,5 fél évet nem lehet egykönnyen elfelejteni, van olyan lány, aki egy 3 hónapos kapcsolatot még 1 év után sem felejtett el, vagyis még mindig összejönne az exével. Az egyik exem annak ellenére, hogy pasija van, nyíltan megmondta nekem, hogy engem akar... És nincs fenn kép meg semmi, de ez egyénfüggő.

Ja szóval még az sem mind1, mennyi ideje szakítottatok.

2009. jan. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
3 hete szakított.és azóta négyszer találkoztunk,de tartja magát az elképzeléséhez.Bár heti 2-3x ír sms-t.
2009. jan. 25. 11:52
 4/4 anonim ***** válasza:

2. hsz. vok, szóval ha tartózkodna az 5lettől, akkor nem miért ír(t) smseket, és miért találkoztatok volna már 4X. Azt mondják, hogy a nőknél tettek alapján kell ítélni, nem az alapján, h mit mondanak, szóval szerintem van nála esélyed.

Hajrá ;)

2009. jan. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!