Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK! Ha bejösztök egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Ha bejösztök egy lánynak, mi az amiről tudni fogjátok, de mégse nyomulós?

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác, aki nagyon rendes. Folyton MSN-zünk, nevetünk stb. Viszont nem tudom, hogy adjam tudtára, mert nem akarom a szemébe mondani, hogy: Héééé Bejössz! Hanem egy enyhe utalást szeretnék tenni, de mi az ami nektek nem nyomulós, de megértitek belőle? 13/L (A fiú 15)
2010. dec. 26. 00:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
haláliak vagytok...am mondd neki hogy kedvellek oszt mostmár nem bánnám ha megnyalogathatnálak...tudod, fő a perverzség! PERVERZEK ELŐRE!!!!!
2010. dec. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

16 éves vagyok, és nekem tetszik egy 13éves lány!

És ha a fiu kibírja anélkül hogy le akarjon fektetni, simán lehet esélyetek együtt lenni! :)

Sok szerencsét!:)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2010. dec. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már a kérdezőt! -.-

Nem mondta hogy baxni akar a fiuval.

Mióta ismeritek egymást?

Én azt ajánlom, hogy amikor találkoztok/ha van rá alkalom/

akkor mondd neki hogy aranyos vagy, szép a szemed, jó veled:)

16/F Victoryus

2010. dec. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Bocsi, de a "fiu" nem 16éves véletlenül? =D
2010. dec. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

haggyátok már a kérdezőt ha nem tudtok normálisat írni akkor ne írjatok!!!


szerintem msn-en ha sokat beszéltek akkor kis hangulatjelek meg azok a smájlik

2010. dec. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!