Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kielégítő számomra a szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kielégítő számomra a szex a párommal. Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Igazából még sosem élveztem el szex közben, nem is tud úgy felizgatni, h én lázba jöjjek, egyáltalán nem jó vele. Soha nem tesz azért h be legyek nedvesedve, így mindig fáj a szex, mert csak úgy berakja. Azt hiszi ha csókolgatja a nyakam, attól én benedvesedek. Amikor rászólok akkor azt mondja h velem van a baj mert más már ilyenkor rég nedves lenne. Egyszerűen nem tudom mi a jó a szexben, mindig csak azt érzem h fáj. 4 éve vagyok vele, számomra ő volt az első. Fogalmam nincs h ez most normális-e vagy sem, vagyis sejtem h nem, mert sokan írják itt milyen jó a szex, én meg alig várom h vége legyen már. Mit csináljak? Szeretem őt, de annyira rossz így.

23 éves lány.


2010. dec. 25. 21:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Orálisan mindig ki tud elégíteni, meg magamnak is megy a dolog. Nem ezzel van a gond. A szexben szar erre már rájöttem, de szeretem. Ez van.
2010. dec. 26. 10:44
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem csak ő a sz*r, hanem Te is. Ráadásul ostoba is vagy. Megérdemled!
2010. dec. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi, ez is egy vélemény. Korod nemed?
2010. dec. 27. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!