Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex, vagy ehhez hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex, vagy ehhez hasonló kielégítő módszerek késleltethetik a menstruációt? +sok stressz? (részletek lejebb)

Figyelt kérdés
Pár napja jött meg de nem olyan mint lenni szokott. Már rnegeteg dolgot olvastam itt barnázásról és egyéb dolgoról és fogalmam sincsen mit hidjek. Jó lenne atz mondani h nincsen esély terhességre de ezt sose lehet biztosra megmondani. Alig egy pár csepp vér jött kb 2 nap alatt. És máskor mindig rendesen jön, rnedes mennyiségben. Most pár napott sietett. em szeretnék még terhes lenni. Félnem kellene? Ha még szügséges kérhettek részleteket. Sürgős lenne a válasz. Hetek óta errőla gondolatról szól az életem. MIkor lehetek biztos a dologban?
2011. jan. 10. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább a lényeget írtad volna. Hogy védekeztek,
2011. jan. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ha történhetett valami akkor esetleg előváladéktól. egyszer kipróbáltuk védekezés nélkül.
2011. jan. 10. 14:09
 3/7 A kérdező kommentje:
és csak éppen h csintunk valamit tehát maximum 4-5 mozdulat volt.
2011. jan. 10. 14:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor csak gratulálni tudok a nagy eszedhez. Én vennék egy tesztet. Tök mindegy,hogy hány mozdulat volt, védekezés nélkül előváladékkal simán lehetsz terhes.
2011. jan. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én is csak gratulálni tudok magamnak
2011. jan. 10. 14:16
 6/7 A kérdező kommentje:
a fő kérdésemre nem tud valaki választ?
2011. jan. 10. 14:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes.
2011. jan. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!