Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy bár van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy bár van olyan lány akinek tetszek, de mégsem jön oda hozzám kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Én nem tudok/merek odamenni egy lányhoz, de azt hiszem ezen egy ideig még úgysem fogok tudni változtatni, talán majd sikerül elnönöm :) F/17
2010. dec. 25. 17:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

ezért lessz a kihalás őstulkok

egyik fél: én nem megyek

másik fél: én sem megyek

na mi lessz ebbő, na mi: KIHALÁS és sok kielégítetlen masztimániás ember

2010. dec. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

nem fogod ezt kinőni....

necsak varj h a sültgalamb belerepüljön a zsadba:)

ez olyan mint egy vers,amit meg kell tanulnod...... elkezded tanulni,de belefaradsz,abbahagyod,gondolod,holnapra fogod tudni....de masnap meg banos h nem tanultad,mert tanulas nelkül nem tudod a verset...

azt gondolod,h majd egy ev mulva kb fogsz tudni kezdemenyezni? hat nem valoszinü.....

necsak ülj a popsidon,es vard,h majd lesz valami. addig varsz,mig a lany nem talal magának egy fiut,aki nem oylan nyuszi mint te... ja es a lanyok többsége olyan,h ,,kezdemenyezzen a fiu,, ugyh valoszinu,h ő megy oda hozzad....ha van egy lany aki különöskeppen tetszik,akk menj már oda hozza:) mert leheth azert nem megy oda hozzad senki,mert azt gondoljak,h ahh ennek a fiunak nem kellek,mert akkor mar reg idejött volna........

rem. segitettem:)

15l

2010. dec. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
banod*
2010. dec. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
ja sorry,....: valoszinu,h nem ő megy oda hozzad-igy akartam fogalmazni:D
2010. dec. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

De figyelj, ha tudod hogy tetszel neki, akkor menj oda hozzá! Ne félj, nem hinném, hogy elordítja magát, hogy megszégyenítsen, még ha el is akar utasítani. De nem hinném, hogy elutasítana, hisz tetszel neki! Remeg majd a keze, lába, hogy hozzá szóltál!

(Egyébként hány éves a lány?)

Sok sikert!


:)

2010. dec. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem a lány dolga, hogy kezdeményezzen, legalábbis én így gondolom. Lehet, hogy nem mer odamenni hozzád, mert fél, hogy visszautasítod, úgy gondolja, hogy ő úgysem elég jó neked, de ha nem mész oda hozzá akkor lehet hogy egy másik sráccal jön össze, te meg állsz hoppon maradva. Mi bajod lehet abból, ha odamész hozzá? Senki sem fog körbe röhögni. :))) Sok sikert és menj oda ahhoz a csajhoz aki tetszik!!!
2010. dec. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
25%

De a csajt sem fogja senki kiröhögni és neki sem lesz belőle semmi baja.


Ezt én sem értettem soha, hogy miért nem jönnek oda a csajok.Egyenjogúság van, egy nő pontosan annyit ér mint egy férfi, semmivel nem jobb, még is ők vannak kiszolgálva a mai társadalomban.

Persze ami jó dolog abban osztoznak a férfiakkal, pl. főnökség, autóvezetés, stb, a nehéz helyzetekből meg nem akarják kivenni a részüket, de hát ez érthető is, senki nem olyan hülye, hogy magának rosszat tesz.

2010. dec. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne is haragudj a fiúk dolga és ezt az előttem szólónak írom, annyira ne legyetek már lusták hogy még ezt is a csajnak kelljen, ilyen hülye felfogást, nagyon nehezedre esik felemelni a hátsó feledet, és ezt nem bántásból írom, de ez a fiú dolga, tudom most azt fogod írni hogy egy hülye p*csa vagyok, de tudod az jól tud esni egy csajnak ha a fiú megy előbb oda hozzá!!!
2010. dec. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
honnan tudod hogy tetszel a lánynak? Mindennap találkoztok? és milyen messze laktok egymástól? irj részletesebb dolgokat hát ha jobban tudunk segitenni:D
2010. dec. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

21:58

Akkor a nők se legyenek lusták felemelni a seggüket, nekem is jól esik ha látom, hogy egy nő számára vonzó vagyok.

Fele fele arányban lenne ez jó.

2010. dec. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!