Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk-Lányok! Mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-Lányok! Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Már régóta szeretném befestetni a hajam szőkére..csak valamiért sosem jutottam el odáig..

most viszont már elszeretnék menni fodrászhoz, de a párom nem engedi hogy szőke legyek.. azt mondja a szőke szín k*rvás.és hogy ő igy szeret ahogy vagyok..

Azzal zsarol,hogy akkor ő levágatja a haját kopaszra..

én nem szeretném,hogy levágassa,mert nem állna jól neki..:S


Fiúk? Ti se engednétek,hogy a barátnőtök befestesse a haját?

Lányok? Ti mit szólnátok hozzá? befestenétek vagy nem?


2010. dec. 23. 22:34
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Eredeti hajszínem: [link]
2010. dec. 23. 22:48
 12/16 anonim ***** válasza:
hát énis nemrég említettem a barátomnak(26) hogy be szeretném festetni a hajam szőkére de nem volt elragadtatva az ötlettől ugyhogy valószínű, hogy maradok az eredeti hajszínemnél ami ugyanolyan mint a tiéd:D 17/L
2010. dec. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

nyugodtan festesd be.te hajad azt csinálsz vele amit akarsz.ha szeret téged így is tetszeni fogsz neki.ha meg azt mondja kopasz lesz akkor mondj meg neki hogy nyugodtan mert te szereted és így is szeretni fogod...de sztem úgy se meri megtenni :D

L 18

2010. dec. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Akkor neked jól állna szerintem, világosbarna haj után nem annyira drasztikus változás mint pl. ha fekete lenne az eredeti hajszíned! :)
2010. dec. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
36%
ebből akkora veszekedes lesz,mint a ház:D
2010. dec. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem festetem be..:D
2010. dec. 24. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!