Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk-Lányok! Mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-Lányok! Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Már régóta szeretném befestetni a hajam szőkére..csak valamiért sosem jutottam el odáig..

most viszont már elszeretnék menni fodrászhoz, de a párom nem engedi hogy szőke legyek.. azt mondja a szőke szín k*rvás.és hogy ő igy szeret ahogy vagyok..

Azzal zsarol,hogy akkor ő levágatja a haját kopaszra..

én nem szeretném,hogy levágassa,mert nem állna jól neki..:S


Fiúk? Ti se engednétek,hogy a barátnőtök befestesse a haját?

Lányok? Ti mit szólnátok hozzá? befestenétek vagy nem?


2010. dec. 23. 22:34
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

én:16/L

Ő:18/F

2010. dec. 23. 22:35
 2/16 anonim válasza:
ha a párodnak akarsz tetszeni, akkor semmiképpen se
2010. dec. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ami a te fejeden van az a te hajad, ami az o fején van, az az o haja. Mindketten azt csináltok a hajatokkal amit akartok. Egyikotok sem a másik tulajdona.
2010. dec. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Festesd be, és tedd próbára, hogy tényleg meg meri.-e csinálni ;)
2010. dec. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben az esetben első lépésben ne fesd, csak színezd be, az hamar kikopik. Lehet, hogy a végén még megtetszik a pasidnak, vagy éppen Te döntesz úgy, hogy mégsem áll jól a szőke haj.
2010. dec. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Bretso ***** válasza:
Ha te szőke akarsz lenni akkor festesd be a hajad. Viszont cserébe te se várd el tőle, hogy olyan hajat viseljen ami neked tetszik. Ha kopasz akar lenni, hagyd neki, csaknem a haja miatt szereted.
2010. dec. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én megbarátkoznék a gondolattal. De ez egyértelmű. A barátnőm nem a tulajdonom és én úgy szeretem őt ahogy van. Ha ő épp máshogy szeretne kinézni, mert szerinte az jól állna neki meg szeretné amúgy is kipróbálni akkor én nem lennék ennek az elrontója. A barátod még gyerek.

Az én barátom barátnője mindig nyaggat, hogy miért viszem bele az ő drága barátját ilyen olyan hóbortokba... Például rózsaszín cucc, zselé a hajon, normális hátizsák nem ilyen gerincferdítős divatcucc stb.stb. Sőt a haj és a szőrzet növesztés is az én hibám miatt kezdődött el, de hát na. Szóval nem te vagy az egyetlen, aki találkozott ilyen, párok közti, külső tulajdonság változtatás miatt kialakuló konfliktussal.


Ui.: Ki tudja, hogy tényleg levágatja -e a haját kopaszra.. Hehe. Amúgy is ha tényleg nem állna neki jól akkor majd úgy is megnöveszti mert a suliban szét oltják miatta a fejét és az ilyen emberek akik ennyire dacosak még nem bírják az ilyen atrocitásokat elviselni!

2010. dec. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha nagyon tettszik festesd be, bár szerintem nem szép a szőke haj, nem azért mert k*vás csak annyi lánynak van már szőke haja, az olyan tömegárú. Amúgy milyen szőkére akarod festeni a hajad? platina, meleg szőke? Milyen az eredeti hajszíned? Am nem szép ha a barátod ezzel zsarol, én ezt nagyon nehezen tudnám elviselni!!!
2010. dec. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Alapból milyen a hajad?
2010. dec. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Világosbarna az eredeti hajszínem..

és ilyen szőkét szeretnék:

[link]



Nekem se esik jól,hogy zsarolgat..:(

2010. dec. 23. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!