Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó karira?

Figyelt kérdés
Aztmondta olyan ajándék kell neki tőlem ami rám emlékezteti. Vettem egy hajlított üveg képkeretet, elmentem fotóshoz, és csinált rólam egy nagyon cuki képet, amit beletettem a keretbe...ez az olcsóbb ajándék ami rám emlékezteti, a drágát már megvettem neki, ez csak amolyan pótlásként van. a drága ajándék telefon volt.
2010. dec. 23. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
És te milyen nemű vagy?
2010. dec. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem tökéletes ajándék
2010. dec. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
lány vagyok
2010. dec. 23. 19:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt a cuki képet ide is feltehetnéd!
2010. dec. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
előhivatott kép, nem fotóztam le:D
2010. dec. 23. 19:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Majd írd már meg légyszi hogy te mit kaptál tőle a telefon után:) Nem is tudtam hogy ez másoknál így megy, hogy drágát vegyünk, nálunk inkább a gesztus a fontos és nem az ár:)
2010. dec. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nálunk sem az ár a fontos, de most hálisten megtehettem , hogy vegyek neki egyet, mert elhagyta a régit..már lassan 4 éve együttvagyunk, sosem vettem neki 10 ezer felett ajándékot, csak most.még nemtudom mit kapok tőle:) de szerinted jó ez a kép így plusznak?
2010. dec. 23. 19:34
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen:) A célnak tökéletesen megfelel, hisz ha más lány jutna eszébe ha rád nézne, ott már gondok lennének:p

Félre téve a tréfát, szép ajándék, már adtam is és kaptam is, és mindkét esetben nagy volt az öröm:)

2010. dec. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!