Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne 'fényesebbé'...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne 'fényesebbé' illetve 'jobbá' varázsolni a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lassan már 2008 decembere óta együtt vagyunk és nagyon de nagyon jól indult minden. Örültünk egymásnak meg nagyon jól éreztük magunkat egymással. Őt már igazság szerint 2-3 éve ismerem interneten keresztül, de csak (2008 decembere) óta kezdtünk el járni. Igen sokat beszélgetünk és jól elvagyunk. Nah igen! Az itt az egyetlen baj, hogy van köztünk 170-180 km távolság és max 2 hetente tudunk találkozni 1-1 hétvégére. Úgy, hogy együtt alszunk. Az nagyon mesés és nagyon jó, de valahogy még is úgy érzem, hogy valamit nagyon elrontok! Én 15 éves (fiú) vagyok ő 18 éves. De nem látszik köztünk kor különbség. Nagyon sokat vagyunk együtt interneten és sokat beszélgetünk MSN-en, Skype-n és még pár játékkal is játszunk ami multiplayers. Amikor multiplayerbe elkezdünk játszani akkor ügye sok mindenki csatlakozhat a játékhoz meg minden. Van egy klánja, amit nagyon szeret és szinte mindenkivel tartja a kapcsolatot. ( Én egyszer illetve többször elkezdtem féltékenykedni és elején még nagyon boldog volt, hogy ilyen vagyok, de mostanára már nem örül neki. ) Az utóbbi héten igen sűrűn hívtam telefonon és beszélgettünk is sokat és mondta, hogy ne hívjam ilyen sűrűn. Hát próbáltam korlátozni magam, de még azért becsúszott néhány hívás. És ez szerintem nem eshetett neki jól. ( Túl türelmetlen lennék? ). Sokszor volt olyan is, hogy pont akkor hívtam amikor jelentkezett be msn-en és nem vette fel és kb 2-3 szor volt ilyen.


Sok-sok fiú barátja van akikkel néha-néha ölelkezik barátságból és én erre voltam is picit féltékeny, de próbáltam visszafogni magamat. Mondta, hogy ne legyek féltékeny! Hát mivel én eléggé féltékeny típus vagyok ezért féltékenykedtem még párszor. Hát szerintem nem nézte ő jó szemmel.


Van a www.nemtom.hu oldal. Azon belül a \'Döntéshozó\'. Sokszor megkérdezem hogy \' Szeret még, vagy mi van? \' meg írkálok be csomó dolgot és valamiért mindig ennek hitet adok, pedig tudom hogy nem kéne! ( Most bizalmatlan, döntésképtelen, vagy hülye vagyok? )


Mind ketten érezzük, hogy már nem olyan erős a szeretet. És ma még beszéltünk róla. De mondtam, hogy idővel változni fog és megint nagyon erős lesz a szeretet. :). Mivel interneten \'lehetetlen\' fizikai szeretetet kiadni ezért nehéz dolgunk van. Szoktunk néha webcamozni, beszélni élőhanggal, meg sokat irkálni.


Én nagyon szeretem őt és ő is engem! És mind ketten tudjuk, hogy összehúz minket a sors. De vannak akadályok, amit meg kell beszélnünk. Sajnos néha szoktam vitázni vele és egyszer olyan messzire eljutottunk, hogy mondta, hogy már nem tudja mi legyen. Végül adott nekem egy utolsó esélyt.


Kérlek mondjátok meg! Mit változtassak magamon? Tudom csomó hibám van, de tudom mik azok. De kérlek ébresszétek fel bennem a hibáim! Szerintetek miben változzak?


Köszönöm előre is a válaszokat!


2009. jan. 24. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:

1szor ha tisztaban vagy a hibaiddal miert idegenektol kerded oket?

2szor ne netes hulyesegek utan menj, azok csak kamuk. lehet neha veletelnul eltalalja, de amugy hulyeseg. NEKED KELL DONTENED,ezt szokd meg.

ne feltekenykedj mert a tavkapcsoaltnak ez az 1.szamu megrontoja. lehet h a baratnod ugy erzi h nem bizol benne es folyton ellenorizgeted, sazert nem akarja h hivd.

viszont ha jol ertem akkor 1 honapja vagytok egyutt es mar "fakul" a helyzet? hat akkor nem tudom ha van ertelme kinozni. nem tunik 1 tartos kapcsolatnak. de ez csak rajtatok mulik, h mit tesztek erte ill mit nem.

2009. jan. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Mostanság szét vagyok csúszva picit. De összeszedem magam! Köszi. És megpróbálok mindent megtenni, hogy jó erős és tartós legyen a kapcsolatunk. És köszönöm a jó tanácsokat!
2009. jan. 24. 12:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Igaza van az 1. hozzászólónak. Amiket leirtál abból az érződik, hogy még nagyon fiatal vagy, amit még a korod is bizonyit. Ő meg 18 éves. Ilyen korban még nagyon soknak számit ez a három év. Sajnálom, hogy elszomoritalak, de ez az igazság, ezt be kell látnod, és ha most nem is, pár év múlva te is rájössz erre.

Tudom, úgy érzed szereted, ám ahogy az előttem válaszoló is irta, nem fog sokáig tartani ez a kapcsolat. Hidd el, tapasztalat.

A másik: ha igy viselkedik veled, akkor már erősen fontolgatja a szakitást, csak lehet nem akar megbántani(holott igy bánt meg jobban). Előzd meg őt, te mondd ki, hogy szakitsatok. Ha belegyezik, legalább nem az az érzés marad meg, hogy ő rúgott ki, nem lesz eltiporva az önbecsülésed, ha viszont tiltakozik a szakitás ellen, akkor tudod van még remény.

2009. jan. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát. Mondjam neki ezt? .: Szerelmem. Az utóbbi napokban nagyon szétcsúsztam. Megértem ha már nem szeretnél velem komoly kapcsolatot. Nagyon fontolgatom, hogy mi legyen tovább. Szerinted folytassuk tovább, vagy már nem látod értelmét?

--

Szerintetek?

2009. jan. 24. 12:58
 5/6 anonim ***** válasza:
2008 dec.ben jöttetek össze. még 2 hónapja se jártok, de már utolsó esélyt ad, meg ennyit nyűglődtök... nem akarlak megbántani de ennek a dolognak nincs jövője
2009. jan. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát! Ez most teljesen fordítva jött ki. Nem akarok 'ünnep' rontó lenni, de rendeződött kapcsolatunk. És minden rendbe jött! Megbeszéltük a dolgokat és ismét annyira egymásba szerelmesedtünk, hogy el nem lehet mondani. Szóval! Nagyon örülök, hogy rendeződött. Szerintem túl dramatikusan írtam le a dolgot és így tűnhetett annyira vészesnek. Hol csak ott volt 2 rossz napja, amit nem mondott el nekem. De minden rendbe jött! Köszönöm a tanácsokat, még lehet hasznosak lesznek az életem során! Köszi mindenkinek mindent!
2009. jan. 25. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!