Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Titeket zavarna, ha a barátnőtök festőiskolában lenne aktmodell?

Figyelt kérdés
Nem privátba, egy-egy embernek, hanem festőiskolában, tehát egy osztálynyi ember rajzol.
2010. dec. 23. 15:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

De nem. Orvos az azt tanulta, meg az napi több 10 nőt vizsgál, nem órákig/napokig egy lányt. Ha meg kimegy strandra, bánom is én, hogy egyberészes fürdőruhája van, vagy bikini. Éppen azon agyaltam mostanában, hogy zavarna -e, ha pl. monokinizne barátnőm strandon. És arra a következtetésre jutottam, hogy az se zavarna, ha nem ismerős terepen teszi (pl. tengerparton, vagy már Balcsin is, ahol minden második lány pucér cicivel van mostanság).


De aktmodellkedés zavarna. Legyen az fotó, vagy festmény. Az nem orvos, nem is strand. 20-30 festő őt nézi. Lehet, hogy nem nyilvánítanám ki, de nem örülnék neki.

27f

2010. dec. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, kíváncsi voltam, hogy egy "külső" ember hogy látja ezt. Mert a festőnek kb annyit jelent a meztelen modell, mint egy alma. Színek, formák, arányok. Az orvosos példához tudom hasonlítani... Igen, egészen olyan.

Na, majd ha eljutok egy randira, nem ezzel fogom kezdeni :-)

2010. dec. 23. 20:35
 13/17 anonim ***** válasza:

Ezt csak tőle tudod, vagy másoktól is?

Csak azért, mert havernak is ezt mondta a csaja, aztán kiderült, hogy a festősuli egy éjszakai bár, az aktmodellkedés meg sztriptíztáncot jelentett.

2010. dec. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem, nem, én vagyok a modell, és arra lettem volna kíváncsi, hogy mások mit gondolnak erről. Azok, akik nem festenek, és semmi betekintésük nincs ebbe.
2010. dec. 24. 23:56
 15/17 Peston ***** válasza:
Hehh, ha képet is mellékeltél volna, akkor biztosabb választ kaptál volna: hányan folyatnak Tiszát a nyálukkal, és hányan adják ugyanazt a véleményt, amit itt leírtak. Látod, egy apróság mennyit jelenthet... :)
2010. dec. 25. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Nem, a lényeg az, hogy zavarna-e valakit.

És úgy látom, hogy igen. Függetlenül attól, hogy hogy nézek ki... nem vagyok egy szépség, de amekkora modellhiány van, nem is kell hogy az legyek :-)

2010. dec. 25. 14:34
 17/17 Peston ***** válasza:
Ez végülis csak felmérés, az a fő, hogy a barátodat zavarja-e, és szerintem senkit sem zavar, hogy milyen szép vagy, tetszel a barátodnak? Akkor nincs vele probléma. :P
2010. dec. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!