Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mivan velem! Eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mivan velem! Eddig minden olyan jó volt. :S Mi lehet velem?

Figyelt kérdés
Azt hiszem megzakkantam! Egyszerűen nem tudom hogy mi van velem 9hónapja van barátom és az utóbbi 1-2 hónap valami katasztrófális volt minden kis apróságon bepukkadok amit csak mond,meg elég dúrván viselkedek és az a legrosszabb hogy ezt érzem is és mikor elmegy mindig megfogadom hogy mostantól minden jó lesz, nem lesz több pukkadás de egyszerűen nem bírom ki,pedig nagyon szeretem és ő is szeret különben nem viselné ezt el,ja és ezt csak vele csinálom a barátaimmal ha elmegyek valahova tök jól érzem magam aztán hazafelé meg tiszta depressziós vagyok hogy mért nem lehet vele is ugyanilyen? De mit csináljak most hogy ne legyen a vége szakítás? Kérlek segítsetek hogy mit tehetnék ebben a helyzetben??? :S ! Légyszíves normális válaszokat,ha lehet!
2010. dec. 23. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki az agyad és ne görcsölj ennyire. Amúgy mitől lettél ilyen azt tudod? Nézz magadba és döntsd el mit akarsz!
2010. dec. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egy cipőben járunk.....
2010. dec. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szindus ***** válasza:

Velem is ez van. Néha jelentéktelen dolgokon kiakadok, és aztán meg sajnálom. Én tudom miért csinálom ezt és próbálok változtatni.

Szerintem te is keresd meg az okát, hogy miért vagy ilyen. Vagy mondd el neki, hogy nagyon szereted és próbálja megérteni, hogy feszült vagy mostanában valami miatt. Vagy valami ilyesmi. Mindenesetre beszéljétek meg.

2010. dec. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
velem is ugyanez van. utolsó, ha rájöttél esetleg megosztanád? nekem ötletem sincs...
2010. dec. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!