Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Komolyan nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Komolyan nem tudom.

Figyelt kérdés

A "volt" barátommal együtt voltunk több mint 9-hónapot.Közben volt amikor szakítottunk kibékültünk.Mikor eggyütt voltunk, őszinték voltunk egymással.Mindent elmondtunk egymásnak.

Én hülye elmondtam neki, hogy mikor pont nem voltunk együtt smároltam az egyik legjobb barátjával.Amit persze mára 1000x megbántam...Ezt megbeszéltük a legjobb barátjával is.És a volt haverja megkérdezte h őszintén kérdezhet-e tőlünk valamit.Kérdése ez volt: YS mindig őszinte voltál ys-vel?(azaz velem)

Válasz: nem...na ilyenkor nem tudtam még köpni-nyelni sem..Tőlem is megkérdezte én azt mondtam igen mert az voltam vele.Aztán odajön: most hogy már nem járunk...(mikor ezt kimondta annyira összetört bennem mindent...)Mondom Oké..és sírva jöttem haza.Most a héten mikor voltunk kirándulni, összeültünk egy szobába több mint 10-en...Megkérdezték a volt barátom...Járnál még ys-bvel?(azaz velem) azt mondta NEM...akkor összedőlt nekem a világ...nagyon-nagyon szeretem...ez a 9 hónap...annyira jó volt...nem tudom mit cselekedjek??


Normális válaszokat kérek..Köszönöm előre is

Köszönöm ha elolvastad


2010. dec. 22. 14:05
 1/3 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Sajnálom, hogy így alakult:( Nagyon rossz lehet neked:S

Azt nem tudod, hogy miért nem akar veled lenni?

Tudom, hogy te szereted, és ez nem is múlik el egyik pillanatról a másikra, de olyan fiúval nem érdemes együtt lenni, aki ezt nem viszonozza és fájdalmat okoz neked:(

Ha nem tudod vele megbeszélni a dolgokat, akkor el kell felejtened:( Persze ez sem egyszerű, mert nem 1 perc alatt történik:S

2010. dec. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) te megértessz.
2010. dec. 22. 14:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Piszok nehéz lesz, és nem fog teljesen menni, de el kell felejtened, és nem szabad többé úgy gondolnod rá, mint akivel együtt akarsz lenni. Én 4 hónapja játszom ugyanezt, és rohadtul nehéz, de annak nincs értelmem, hogy csak rá gondolj, mert abba belebetegszik az ember. Próbálj meg másokkal ismerkedni, ilyenkor nagyon jól jön ha van olyan barát akivel le tudsz ülni és megbeszélni mindezt.

20/f

2010. dec. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!