Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok melyik esne "jobban"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok melyik esne "jobban"?

Figyelt kérdés

Nagyon szakításhatáron vagyunk bnőmmel, vagyis az én részemről.. 2 ünnep között lesz a születésnapja.

én már véget szeretnék vetni ennek az egésznek. már húzom egy hete a dolgot. várjak még vele mondjuk újévig, vagy mondjam meg neki most h mi a helyzet? melyiket vennétek jobban? mert most ha szakitok vele nagyon kilesz.. és nem feltétlen akarom h végigsírja az ünnepeket és a szülinapját..


2010. dec. 22. 01:03
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
utána... addig jópofizz.
2010. dec. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még most. Sokkal szarabb lesz neki az ünnepek után. Mert gondolom te sem veszekednél, stb, karácsonykor, inkább kedves lennél, stb. És lehet félreértené, azt hinné, hogy minden rendben, megoldódott az egész. Úgyhogy inkább még most. :/ És te se szenvedj az ünnepek alatt, csak azért, hogy a másikat ne bántsd meg.
2010. dec. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ha biztos vagy a döntésedben, akkor ne húzzd..

az a legrosszabb.. még ha szar is lesz neki..

2010. dec. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi.. valszeg hnap megmondom neki h miújság.. : /
2010. dec. 22. 01:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Sok sikert! :/ Nagyon kellemetlen-fájó dolgok ezek. :(
2010. dec. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szerintem is most,jobb ha előbb túl vagy rajta..
2010. dec. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Beleképzeltem magam a csaj helyzetébe.. és a válaszom az, hogy mindenképpen még az idén mond el neki. Pont azért, mert a múltkor beszéltük munkatársammal, hogy milyen szar volt ez az év, de hátha a jövőév már jobb lesz és szerintem ezzel mindenki így van, te meg ha év elején benyögöd neki hogy helló akkor már egy kicsit biztos elk*rtad az évét..érted. :)

19/L

2010. dec. 22. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Minnél elöbb annál jobb,mert ha húzod,az elöttem szólóhoz hasonlóan,szerintem is kezdje az új évet tiszta lappal!

Meg ha vársz vele a jövő évig,akkor meg megkapod azt,hogy csak sajnálatból húztad eddig és nem akartad az ünnepek miatt otthagyni,ez szarabb,mert hazudsz is neki napokon-heteken át!


Üdv: Pici 22

2010. dec. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés. Az lenne gerincesebb ha még ma színt vallanál. Lehet, hogy kíméletesebbnek tűnik, ha vársz, de az mégis hazugság... Aztán meg az fog rosszul esni neki, hogy végighazudtad a karácsonyt.
2010. dec. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!