Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez így vállalható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így vállalható elképzelés?

Figyelt kérdés
Fél éve ért véget egy több évig tartó párkapcsolatom. A kapcsolatunk utóbbi fél éve elég rossz volt. Ő felkerült egyetemre ott meg megkapta amit tőlem nem tudott. Úgy érzem még mindig szeretem. Azóta van új barátja. Nekem is volt azóta 2 egy éjszakásom, vagy 1 két éjszakásom, (egy lánnyal 2* különböző időpontokban). De igazából még mindig őt szeretem. Most fogok én is felvételizni ugyanarra az egyetemre. Alapjába véve nem az exemet akarom visszahódítani, hanem egy másik kapcsolatot elkezdeni. Viszont ha úgy alakul akkor megpróbálom az exemet "elcsábítani". Tényleg úgy érzem, hogy ő az igazi, és ami abban a fél évben nem működött azt helyre tudnám tenni. Mit gondoltok érdemes vele foglalkozni?
2010. dec. 21. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen én ugyanígy voltam másodszorra nekem is sikerült és azóta is vele vagyok
2010. dec. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Neharagudj,de nekem ez kicsit fura,nem őt akarod,hanem egy újat,de ha visszafogad,akkor megpróbálod kijavítani a dolgokat.

Ez így érthető,de kicsit kétértelmű nekem!


Vagy ráhangolod magad és mindet megpróbálsz az exeddel megoldani,amit észrevesz hogy komolyan gondolod-e vagy csak egy utolsó szárnycsapás tőled,vagy akkor hagyd és kezd új lappal másnál!


Üdv:Pici 22

2010. dec. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
gyakorlatilag az első barátnőm volt, az első szerelmem. Magam sem tudom mit csináljak. Számomra tökéletes lány volt. De azt nem tartom egészségesnek, hogy éveket várjak rá egyedül amikor lehet már nem is kellek neki. Eddig távkapcsolatban éltünk, de hogy szeptembertől egy helyen leszünk, így azért sokkal rugalmasabban mehetnek a dolgok.
2010. dec. 22. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!