Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak egy gyerek vagyok, nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egy gyerek vagyok, nagy mellekkel. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
nemrégiben mondta nekem egy k*rva jó mellű csaj. ez mit jelent? hogy kell ezt kezelnem?? mit akart e nő ezzel elmémbe varázsoln?
2010. dec. 21. 16:52
1 2
 1/12 Szesze ***** válasza:
77%
Hát valszeg a csaj nem érzi magát túl érettnek. Ezért...
2010. dec. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a mellei nagyobbak mint a te agyad.
2010. dec. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez nem lehet, hogy valami ócska lerázószöveg?
2010. dec. 21. 16:55
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy biológiailag már érett vagy, de agyban még gyerek.
2010. dec. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg, hogy hülye vagy, gyerekesen viselkedsz, de a tested már érett.
2010. dec. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
félreértés : nekem mondta a csaj (magáról), nem én a csajnak.
2010. dec. 21. 17:03
 7/12 anonim ***** válasza:

Valószínűleg sokkal fiatalabb, mint gondoltad.

Vagy ő érzi magát hozzád túl gyerekesnek.

Erre jó megoldás, ha rögtön őt kérdezed meg, és bevallod, nem érted, mire gondolt. Kevésbé ciki, mint később neten keresgélni a választ vadidegenekkel.


pasik...

2010. dec. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nők...


mind1, lényeg a lényed, élvezz a mellei közé, helyettem is :D

2010. dec. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem azt jelenti, hogy attól, hogy érettnek néz ki, még nem az. Ez utalhat arra, hogy nem akar veled lefeküdni, mert nem érzi érettnek magát rá. Vagy nem akar veled járni szintén emiatt...
2010. dec. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy nem akar Tőled semmit. De lehet, hogy mástól sem. Azt, hogy nem akar lefeküdni veled, hogy nem akar testi kapcsolatot. Látod itt is mit írtál róla? "Egy k.rva jó mellű csaj." Valószínűleg pont ezt nem akarja, hogy ez legyen a véleményed róla, meg másoknak. Mert őt még nem foglalkoztatja ez. Mivel még csak gyerek (nagy mellekkel.)
2010. dec. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!