Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találok egy nekem való lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok egy nekem való lányt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 16:45
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

" ilyen nő nincs! mi az h ne fesse a körmét? hanyadik században élsz ember?? neked soha nem lesz nőd, mert egy szűzies, mellél szép és természetes, unalmas lányt keresel....."


Úgy ne fesse, hogy ne legyen undorító fekete vagy rikító vörös körömlakkal lekenve neki.

Igen, szép és természetes nőt keresek. Mi ezzel olyan nagy baj? :D Az meg, hogy valaki nem dug első alkalommal, szerintem alapvető elvárás.

2010. dec. 21. 23:20
 22/29 A kérdező kommentje:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:23


Csak röviden igyekszem erre válaszolni:


"Nem festi a körmét- hm sajnos az a legnagyobb probléma, hogy 10-ből legalább 8 lány festi a körmét. én csak sima egyszerű színekkel szoktam, néha átlátszóra , vagy világosabb színekre. a lényeg az, hogy nem idétlen színű körömlakkokkal szoktam kenegetni. De ezt úgy hiszem, hogy nem túl elfogadható elvárás, mert a lányok többsége, ha szereti magát ápolgatni, akkor bizony szokta festeni a körmét. Úgyhogy ha úgy veszed , ez már alapból hülye elvárás."


Akkor mondjuk úgy, hogy ne legyen a körme feltűnően befestve valami förmedvény színű körömlakkal. Így már okés.


"Nem hisz a természetfelettiben- Aki megszállott azzal van bajom. Aki csak úgy olvasgat néha ilyen dolgokat, vagy csak úgy hobbiszinten az okés. Nem tudom ezzel mi bajod. Bár remélem inkább az 1.-vel van gondod."


Nálam ez azt jelenti, hogy: nem hiszi el az áltudományos meséket. Pl. aura, meg kísértetek meg halál utáni lét meg ilyenek.


"Nincsenek szélsőséges nézetei- Mármint?"


Mármint nem nagymagyar, nem anarchista, nem fajgyűlölő.


"A bulibajárás- elfogadható. De akkor olyan lányt fogsz találni, aki otthonülős leginkább."


Miért, összességében ennyi az emberek ami szórakozása? Hogy vagy buliban részegedik le, vagy otthon ül? És a többi lehetőség? Lehet kirándulni, lehet sportolni, lehet rengeteg programot csinálni a szabadban is. Nem hiszem, hogy összesen ez a két lehetőség állna csak az emberek rendelkezésére.


"Ismeri önmagát- tudod mindenki ismeri önmagát, de legtöbbször azért az ember az évek alatt változni szokott. Tudja , hogy mit akar.- A vélemény is változhat."


Kérlek, ha megkérdezek 18-19 éves lányokat, hogy milyen fiút szeretne maga mellé, akkor jön az áhított válasz: "háát, nem is tudom". Aztán fél óra erőltetett beszélgetés után kinyögi, hogy nem is akar fiút, vagy csak engem nem, de éppenséggel annyi spiritusz nincsen benne, hogy ezt a szemembe mondja. De szerinted mindenki ismeri önmagát. Ahha, persze...


"A hűség manapság ismeretlen fogalom mind férfiak mind nők körében... De azért remélem vannak olyanok, akik valóban hűségesek a párjukhoz . Bár tény, ilyen lányt vagy fiút, nagyon nehéz találni. Ehhez szerencse is kell."


Én is nagyon remélem azt, hogy nem vagyok egyedül még az ilyesfajta felfogásommal.


"Intelligens- mihez képest?"


Mihez szeretnéd, hogy viszonyítsam? :D Intelligens annyira, hogy meg tudja fogalmazni és el tudja mondani a dolgokról alkotott véleményét. Kb.


"Viszont , azt a tényt figyelembe kéne venni, hogy senki sem tökéletes. Ha talán lesz olyan , hogy 1-2 elvárásodnak nem megfelelő , de a többi egyezik, akkor dobod(?)"


Ez nagymértékben függ attól is, hogy melyik elvárásomnak nem felel meg.


"Lehet, hogy lekéne egy kicsit szűkíteni az egészet. Nem gondolod. Lehet, hogy ezért nem találtál magadnak eddig egy ilyen lányt sem. A tökéletes nem létezik."


Erre azt tudom mondani, hogy az ember azért keres párt, hogy az a társa legyen. Az meg nem megy másképpen, mint ha a két ember kellően hasonló tulajdonságokkal rendelkezik ahhoz, hogy a másikat ez ne zavarja. Különben abból a kapcsolatból nem lesz hosszút távon semmi. Legalábbis nálam nem, mert nálam nem működik az, hogy akkor ugorjunk bele a kapcsolatba, hátha működni fog. Nem. Ha én belekezdek egy kapcsolatba, akkor tudni akarom, hogy ki az, akivel belekezdek, és, hogy megfelel-e mondjuk annak a személyiségnek az övé, akit én társamul el tudok képzelni.

2010. dec. 21. 23:36
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

És mi történne akkor, ha találkoznál egy nővel, most télen, tökéletes lenne, intelligens, talpraesett, minden ami neked kell.Melege lenne és levenné a kesztyűjét és meglátnád h vörösen virít a körme.....(a szín mindegy, ami neked pont nem tetszik)

Szerintem, ha te is kellőképpen intelligens vagy, akkor ilyen külsőség nem zavarhat téged...

egy festetlen körmű 20 éves lány

2010. dec. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:4


Na jó, akkor legyek rugalmas ebben a kérdésben? Tudod mit? A te kedvedért az leszek! :D Akkor vegyétek ki azt a pontot a feltételek közül. Egyébként nálam nem is ez az elsődleges ok, amiért el szoktak csúszni a lányok.

2010. dec. 22. 10:10
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Akkor máris könnyebb lesz ilyen leányzót találnod;)

20L

2010. dec. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit vagytok úgy oda...van egy csomó ilyen lány csak az összeszűkült, gyönyörű szemed kéne kinyitni, hogy meglásd. Csak sajnos te is - meg az összes többi fiú/férfi - csak akkor kezd el közeledni egy lányhoz, ha az feltétlenül gyönyörű szép. Az átlagosakkal mit sem törődnek. Átnéznek rajtuk, maximum akkor veszik őket észre, ha a lány maga kezd el közeledni a fiú felé. Ez esetben vagy összejönnek a csajjal mondván: "addig se legyek egyedül", vagy a másik eset mikor kedvesen, vagy éppen bunkón visszautastják szerencsétlent. Itt meg az a téma, hogy az a nyomorék festi-e a körmét vagy sem. Közröhej...Talán nem csak a külsőségekkel kellene foglalkozni és akkor jogosan mondthatná bármelyikőtök, hogy ő már bizony értelmes felnőtt gondolkodású ember. Higyjétek el, nem mindenkinek jut bombázó, festetlen körmű, intelligens, normális viselkedésű nő. Az esetek többségében sajnos valamelyik - vagy akár több - momentum is hiányzik ebből az összképből. Nézz körül kérlek magad körül, nehogy ott legyen egy olyan lány a közeledben aki épp ilyen - csak valószínű nem tűnik ki a külsejével - miközben te itt koptatod a klaviatúrádat. Sok sikert!


15/L


Ui.: Nem szeretnék megjegyzéseket kapni arra, hogy ennyi idősen ilyeneket írok. Egyrészt csak lefársztja az embert, másrészt nem érdekel. Ha bárki normális stílusban szeretne beszélni, azt szívesen fogadom. Köszönöm

2010. dec. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

egyet értek a 15 éves leányzóval

20L

2010. dec. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
és mi lenne, ha nem a külsőt vennéd a legfontosabbak közé?....mondjuk így nehezebb értelmes, és megfelelő lányt találni...de szerintem jobban megéri...
2010. dec. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:03


Bocs, de melyik rész vonatkozik szerinted a külsőre?

2010. dec. 30. 14:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!