Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 éves kapcsolat, nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éves kapcsolat, nem tudom elengedni. Nem az a kérdés, hogy mit csináljak, csak írjátok le ti mit gondoltok!?

Figyelt kérdés
Volt egy 2 éves kapcsolatom, aminek a vége elég nyögve nyelős volt már, így hát vége lett. A 2 év alatt voltak rövidebb szünetek (az én hibámból), de összejöttünk újra mindig. De most éreztem, hogy tényleg vége van, bár én még mindig nagyon szerelmes vagyok belé. Ő most éli ki magát, élvezi az életet, smárolgat lányokkal...tehát elvan. De nemrég összeismerkedett egy lánnyal, akivel elég sok időt együtt tölt, és már be is mutatta otthon. Én még szoktam beszélni Vele, és azt mondta, hogy nem akar semmi komolyat ettől a lánytól, csak jól érzi magát. A múlt héten egy buliban voltunk és beszélgettünk. Végül nála kötöttem ki és teljesen úgy viselkedett velem, mintha még együtt lennénk. A szakításunk óta ez már többször előfordult, hogy együtt voltunk. Tudja, hogy nagyon szeretem és szerintem ő is. Én várnék rá, ameddig csak lehet és el tudnám neki nézni ezeket a dolgait (amiket az előbb leírtam) Mert én is voltam ilyen, hogy élveztem, hogy kellek a pasiknak és smároltam velük, de most már nem vágyom erre. Most nem is tudnék magamhoz senkit közel engedni, csak rá vágyom. Vajon érdemes lenne várni?
2010. dec. 21. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ajjj, nem! Ne várj rá, és ne bízz abban, hogy szeret. Ha regimentnyi csajjal tud kefélgetni, akkor nem szeret, szerelemmel legalábbis nem.

Ez egy piszokul egyoldalú játszma, amit magaddal játszol. Ő ugyanis magas ívben sz*rik az egészre, megdug, ha teheti, mint a 99 másik csajt, de részéről ennyi, semmi több. A részedről viszont szerelem. Totál megalázod saját magad a semmiért, ahelyett, hogy bevállalnád az összetörést, amiből viszont pár hét/hónap alatt van felállás, és tovább lépés. Aztán csak jön valaki, aki nem csak a puncihordozót látja benned...

2010. dec. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem feküdt le velük!
2010. dec. 21. 15:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem az a fontos, hogy szexelt-e másokkal vagy sem.(egyébként, ha a többi akarta volna, akkor biztos lefektette volna az összeset az biztos)

Ha már mással akármilyen intim kapcsolatba tud kerülni - gondolok itt a csókolózásra, ölelgetésre, stb - akkor nem szerelmes beléd.

Ez tényleg egyoldalú. Ő kihasznál téged, és elég undorító szerintem, hogy tisztában van a Te érzéseiddel, és úgy fekszik le veled. fúj.

2010. dec. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!