Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély rá? A srác aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély rá? A srác aki tetszik nekem 31 éves én pedig 19/L

Figyelt kérdés
Nincs senkije....és mondta közös ismink,h van esélyem,mert szereti a csinos lányokat....De viszont én még személyesen nem taliztam vele,csak képeken láttam :) szerintetek,h közeledjek felé?
2010. dec. 21. 01:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Hány éves is vagy? Mert valamit elrontottál..
2010. dec. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
én 19 éves lány
2010. dec. 21. 01:47
 3/13 anonim ***** válasza:
Csak ajánlani tudom! Ugyanennyi voltam mint te,a párom pedig 31éves volt amikor megismerkedtünk! Sokkal másabbak mint a 23-25 évesek. Gondolom az előző válaszoló is kb.20on éves lehet, nagyon gyerek még belül! Nyugodtan vágj bele, ismerd meg, légy vele természetes,őszinte! NEM Számit a kor hidd el! :)
2010. dec. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :) Én is így vagyok vele,h normális érettebbek,mint a 20-on éves fiatalok (de persze van kivétel).
2010. dec. 21. 02:08
 5/13 anonim ***** válasza:
Ja,és még vmi, egyébként is a ffiak később érnek (agyilag)mint a nők,szóval no para! Én szoritok neked!:)
2010. dec. 21. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
kicsi csillag, te beszélsz itt értelmi szintről? komolyan mondom röhögnöm kell a kis butus fejeden, annyira szánalmas. ilyen IQ hiányos kérdések feltevése helyett pedig bejárhatnál az iskolába is
2010. dec. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ma 01:53 ki leszel moderálva. Ekkora sz@rt mint te!

Akinek nem tetszik a kérdés, nem ír. Vagy pedig értelmesen válaszol.

12 elég sok különbség, most még nem, de később baj lehet. Jól gondold meg. Szerintem van sok normális férfi a te korosztályodban is.

2010. dec. 21. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Nekem három olyan kapcsolatom is volt régebben, ahol nagy volt a korkülönbség (10, 8 és 13 év). A 10 évvel idősebb megcsalt az exbarátnőjével, mert nem volt orgazmusom vele az ágyban, és rosszul esett neki, hogy csak ő jut el a csúcsig (bár ez csak gyerekes kifogás volt, egyszerűen nem szeretett eléggé). A 8 évvel idősebb túl zsugori volt, egy koncerten még egy ásványvizet sem vett, inkább becsempészte a csapvizet a bejáratnál, ezen kívül pedig nem volt túl jó az ágyban sem, kissé egoista volt. Vele kétszer próbáltam meg, végül másodszorra is szakítottam vele. A 13 évvel idősebb volt az első igazi nagy szerelmem, 17 és fél éves voltam amikor megismerkedtünk, hamar összeköltöztünk. Voltak kisebb-nagyobb viharok a kapcsolatban, volt szakítás is, összesen kb. három évet voltunk együtt. Egy idő után egyhangú lett a kapcsolat, unalmas, pedig tehettünk volna ellene. Elég nagy számítógép-függő lett azóta amiért annyira nem is hibáztatom, főleg hogy idén halt meg az édesanyja, tényleg nem sok ember maradt számára. Soha nem csalt volna meg, mindig dolgozott, rendes, becsületes, humoros ember. Örülök, hogy vele voltam ennyi ideig, mondhatni mellette nőtt be a fejem lágya. :D A mai napig nagyon jó barátok vagyunk. :) Jelenleg 22 éves vagyok, van egy velem egyidős barátom, aki napi 14-16 órát dolgozik (néha már én kérem, hogy pihenjen, vegyen ki szabadnapot), albérletben lakunk, gyűjtögetjük a pénzt. Mindent megtesz értem érzelmileg is; tudom, hogy mindig, minden helyzetben számíthatok rá. És nem fenyeget az a veszély, hogy amikor én 55 éves leszek ő 68-70 éves lesz, és egyedül kell leélnem életem hátralévő 10-20 évét és nem egyedül fogom látni, ahogy az unokánk felcseperedik. Normál esetben. Persze az az ember ha szerelmes ebbe nem gondol bele, és ha úgy érzed akkor legyél vele, de tény, hogy csak azért mert szereti a csinos lányokat én nem mennék bele egy ilyen kapcsolatba. Bár lehet, hogy pár éve ezt még máshogy láttam volna. Mérlegelj, hogy mi a fontosabb neked. Én nem akarok egyedül maradni 55-60 éves korom után. Ha úgy döntesz, hogy vele leszel, akkor sok boldogságot nektek! :)
2010. dec. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj meg vele beszélni, nekem mindig is az idősebbb pasik jöttek be nem szeretem a tinédzsereket...:S meg értelmesebbek is na jó nem mind...

én már negyedik éve vagyok együtt 17 évvel idősebb barátommal nagyon jól elvagyunk, szerintem próbáljátok meg, max ha nem jön be szakitotok...

18L

2010. dec. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
arra van esély hogy megdugjon, másra nem.
2010. dec. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!