Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ötleteket! Hogyan legyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötleteket! Hogyan legyen? Volt hasonló veletek?

Figyelt kérdés
Volt veletek olyan hogy meg akartátok lepni a párotokat mert megromlott a kapcsolat? ( fiú vagy lány szokta ezt?) nemis megromlott hanem nemtudom.. hogyan lepjem meg? vennék apró sütiket mert délelött nincs idő sütni mert suliba leszek meg ami itthon lenne az ebéd azt ennék füstőlő kellene vagy csak gyertya? mármint nem tudom ebéd közbe illik füstölőzni :S utána néznék 1 filmet amiből szeretkezés lenne utána micsináljunk este? a program olyan 10ig tartana utána haza menne a párom, ja és szeretnék vmi finom innivalót esetleg koktélt csinálni de alkohol nélkül arra receptek tudtuk linkelni? elöre is megköszönök mindent :)
2010. dec. 20. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:

A lány az legtöbbször akkor csinál ilyet hogyha megbántotta a fiút.

Általában a fiú szokott kedveskedni.

És nem kell ilyen bonyolult.Csinálsz vmit. amit jól tudsz az elég.

És ha a kaja végén úgy érzed, hogy a párod is akarja akkor jöhet a szex.

2010. dec. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen megbántottam nem tagadom..az a helyzet hogy ő sose csinált ilyet nekem csak annyit hogy megmaszírozott vagy ilyesmi hogy egésznap ő kényeztetett volna olyanra nem emléxek:S
2010. dec. 20. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!