Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-45. Nagy a különbség?

Figyelt kérdés

Természetesen a férfi az idősebb. Mit gondoltok, működhetne egy ilyen kapcsolat?

A férfi tulajdonképp egy nagy gyerek. Sokat bulizik, nagy nőcsábász. Mielőtt megkérdeznétek, nem irodában ül, rock zenekara van. :)

A lán még tanul, de természetesen ő is jár szórakozni, bulizni, és a zenéhez is van köze. Érettebb volt mindig is kortársainál, sosem hisztizik, igazi vagány, talpraesett csaj.


Ezeket csak azért írtam le, hogy lássátok, nem egy éretlen kislányról és egy komoly üzletemberről van szó, hiszen tényleg nem csak a kor számít, hanem ezek is.

Nem én vagyok a lány, hanem a legjobb barátnőm, én csak afféle tanácsadója vagyok, ezért is kérem ki a véleményeteket.


2010. dec. 20. 15:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 15:49


Miért támadtam volna le ezért? Csak a véleményemet fejtettem ki. Ennyi. Sokan el vannak szállva maguktól és arra gondoltam ő is ilyen.


Persze egy 45 éves ember simán eltart egy huszonévest és jó sok nőn van már túl. Lehet, hogy tapasztaltabb, de ez akkor is abnormális ez a korkülönbség. 10 év még belefér, de 25 év.. A lánya lehetne. De mondjuk ha 40 éves a nő és 60 a hapsi az okés. De nagyon fiatal vagy hozzá. Azért mert 25 év korkülönbség azért megmutatkozik elég sok mindenben. Inkább keresgélj a saját korosztályodban. Persze jön az idióóta duma, de ők annyira kis p*öcsfejűek, csak a helyzet az hogy nem mindenki. Így én sem vagyok az. Tudod a környezetemben nincs normális lány, miét is lenne, mert a 90% a médiából tanul..


Te is általánosítasz, akkor én is.

2010. dec. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
igazad van, persze. a fiatal srácok és lányok is egyformák. de ő a legnormálisabb, értelmesebb, emellett tényleg jófej, vagány lány, akivel találkoztam, nagyon szeretem. és totál bele van bolondulva ebbe a pasiba. nagyon sokat beszélgettünk már erről, annyira ő a tökéletes számára. nem mondhatom meg neki, hogy csak a korkülönbség miatt nem működne, mert úgy érzem valamiért, hazudnék. szerintem nem csak ezen múlik. belsőleg szinte ugyan olyanok, gondolkodásban is, érdeklődési körben is. szerintem csak ki kellene próbálniuk. de azért várok még véleményeket.
2010. dec. 20. 16:19
 13/17 anonim ***** válasza:
Még nem. Tíz-tizenöt év múlva már nagyon sok lesz!
2010. dec. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
De minek a mi véleményünk, hiszen úgyis ők döntik el. :)
2010. dec. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
nem bmeg kis különbség xd
2010. dec. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Tanárom 43 barátnője 20 :o
2010. dec. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

igazából azért tettem fel a kérdést, mert féltem őt. hisz a legjobb barátnőm. féltem, hogy esetleg megszólják, bántják majd.

köszönöm a normális válaszokat :) utolsó, sok boldogságot nekik! :)

2010. dec. 20. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!