Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-45. Nagy a különbség?

Figyelt kérdés

Természetesen a férfi az idősebb. Mit gondoltok, működhetne egy ilyen kapcsolat?

A férfi tulajdonképp egy nagy gyerek. Sokat bulizik, nagy nőcsábász. Mielőtt megkérdeznétek, nem irodában ül, rock zenekara van. :)

A lán még tanul, de természetesen ő is jár szórakozni, bulizni, és a zenéhez is van köze. Érettebb volt mindig is kortársainál, sosem hisztizik, igazi vagány, talpraesett csaj.


Ezeket csak azért írtam le, hogy lássátok, nem egy éretlen kislányról és egy komoly üzletemberről van szó, hiszen tényleg nem csak a kor számít, hanem ezek is.

Nem én vagyok a lány, hanem a legjobb barátnőm, én csak afféle tanácsadója vagyok, ezért is kérem ki a véleményeteket.


2010. dec. 20. 15:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Tíz év múlva a férfi egy öreg papi lesz, a lány meg még egy szalonképes nő.
2010. dec. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit szeretnének. Lehet nagy szerelem, lehet egy futó(bb) kaland. De családalapításon szerintem ne gondolkodjanak. Lenne az apa és a gyermek között majd 50 év. A feleség és a férj között meg 25. Iszonyú negatív dolog ez szerintem. Amikor a nő 40 éves lesz, akkor lesz a férfi 65. Gondolj bele... Mikor a gyermeke érettségizik - az első gyermeke, már ha egyáltalán lenne nekik -, akkor lesz az apja minimum 64. Semmiképpen se akarjanak családot szerintem. Ráadásul a rockzenészek az egészségükre sem hajlamosak vigyázni.
2010. dec. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

hát, szerintem 55 évesen is elég jól nézne ki az a papi :D

egyetlen ős hajszála sincs, ránca sem, csak szarkalába, az is inkább, amikor nevet. pedig elég pusztító életmódot él(t), régebben még drogozott is. nekem nem az esetem, de ettől függetlenül nem egy utolsó kinézetű fickó.

2010. dec. 20. 15:16
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
Nekem 17 évvel idősebb barátom van, mi jól megvagyunk és nemsokára családot alapítunk. De ez a 25 év már elég sok sztem igaza van az előttem szólónak.
2010. dec. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

nem tudom, hogy gyerekről melyikőjük hogy gondolkodik, bár én nem nézem ki a fickóból a családapa szerepét - szerintem ezt ő is így gondolja.

mindenesetre köszönöm a válaszokat.

2010. dec. 20. 15:18
 6/17 anonim ***** válasza:
nagy. és vicces is
2010. dec. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nagyapám 60 évesen elvett egy 34 éves nőt. Ma 88 és 62 évesek, hihetetlen mennyire jól elvannak, soha senki nem hitte volna a családban, hogy egy életen át kitart a dolog. Működhet, ahogy a holdra is el lehet jutni, meg 300 kilót is ki lehet nyomni fekve :) Szerintem a korkülönbségnél sokkal nagyobb gondok vannak. Ha minden működik, akkor semmit nem számít. Ha meg két ember nincs egy hullámhosszon, nincs hasonló érdeklődési körük, világképük, világnézetük, nem tudnak felnézni egymásra, stb. akkor tökmindegy... Ma a házasságok utáni első 10 éven belül 10-ből 7 véget ér. Úgy vélem 99,9%-ban nem a korkülönbség miatt.

Más dolgokra kell odafigyelni, ez a legkevesebb.

2010. dec. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, én is így gondolom egyébként, de a barátnőm ki van bukva. a "sráccal" ( egyszerűen olyan furcsa egy ilyen pasira férfit mondani) még nem beszéltem erről, pedig jóban vagyunk, de tudom, hogy sokkal jobban zavarná, ha a barátnője 1-2 évvel idősebb lenne, mintha sokkal fiatalabb.
2010. dec. 20. 15:35
 9/17 anonim ***** válasza:
65%

Miből gondolod hogy érettebb a lány a koránál??????

Mert te mondod? Az egy dolog. Mindenki ezt mondja magáról érettebb a koránál, és mégis mivel vagy érettebb?


De nem érdekel, egyébként nem csodálom, hogy sok a magányos és normális huszonéves férfi, mert ti a 20 évvel idősebb hapsikat akarjátok!

2010. dec. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

nem csak én mondom, mindenki, és nem csak duma, egy tragédia miatt vállt felnőtté még 5-6 évvel ezelőtt. nem tudom, miért kell egyből rátámadni szerencsétlen lányra, nem is ismered, sőt még nem is ő írja ezeket a sorokat...


amúgy meg lefogadom, hogy te is egy magányos huszonéves srác vagy :) én meg azt nem csodálom, hogy az idősebb férfiak a nyerők. nálam is.

2010. dec. 20. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!