Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondja nagyon szeret. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja nagyon szeret. De én nem úgy érzem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

3hete járunk. én először nem akartam, mert legjobb barátom volt, de annyira aranyos volt meg minden h beleszerettem:(

fiatalabb nálam(én 16,5.ő 15) idősebbnek néz ki bár néha kicsit gyerekesen viselkedik,de tudom kezelni:P

az a baj, h most is szinte olyan mintha barátok lennénk...

többet találkozunk...kb 10méterre lakunk egymástól.egy suliba járunk. búcsúzáskor meg mikor találkozunk ad egy szájrapuszit,utána meg kézenfogva sétálunk,ennyi a külömbség.

és sajnos most énsem érzem azt a bizsergő érzést h milyen jó vele lenni meg nemis izgulok előtte:(:)

furcsa mert az előző barátom elsem akart engedni mikor találkoztunk, többet smároltunk mint beszélgettünk..és.....ez most hiányzik. mert tényleg nagyon aranyos meg minden sok lány barátja van...és velük is kedves,szóval...nemis tudom h igazán szeret-e..vagy túl fiatal??? nem illünk egymáshoz??(mások szerint nagyon összeillünk) próbáltam h randi végén meg csókolom rendesen...de a nyelvével nem tudtam mit kezdeni:( nem volt túl romantikus..... de szeretem...és jó lenne előcsalni belőle a férfit!!!! tippek??:)


2010. dec. 19. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
"Csak mert valaki nem úgy szeret téged, ahogy te szeretnéd, az még nem jelenti, hogy nem szeret téged szíve minden szeretetével."
2010. dec. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Foorty ***** válasza:

15 éves szerintem túl fiatal, na de egy 16 éves számára ne legyen már túl fiatal hallode. 1 év... másfél ha jobban tetszik az nem sok.

Szerintem te többet akarsz, mint amit ő tud vagy akar adni, de nem feltétlenül kell jól csókolni ahhoz, hogy kimutasd a szerelmet, csak te ugye nem látsz túl a rossz csókon, de persze te profi vagy benne a bő 16 életéveddel ugye, ami ha igaz egyben...de az egy másik téma. Ha szereted, akkor alkalmazkodj is egy kicsit, tehát csökkents kicsit az elvárásaidon.

2010. dec. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

első: ez tényleg szép és igaz idézet

második: nem mondtam h profi vagyok.....bocsi de nekem fontos a csók...és nem hiszem h 16évesen annyira felháborító dolog ez.

az a baj, h nem tudom h neki ez így ennyi, és így érzi jól magát,vagy csak nem mer.(de nem érzem h zavarba lenne) pl ha dumálunk a házunk előtt mondja h nem akar zavarni,nehogy megfázzak itt a hidegbe....(ez nekem lekoptató dumának tűnik...de ő sztem tényleg ezt érzi) én ehelyett arra vágynék h átöleljen és sose akarjam h vége legyen a pillanatnak...

2010. dec. 19. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!