Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem bíznak bennünk a szülők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem bíznak bennünk a szülők?

Figyelt kérdés

Nemrég van barátnőm, kb 1 hét múlva leszünk egy hónaposak. úgy volt hogy 2 napra felmegyünk a hegyekbe kirándulni mi ketten és a tesójáék. Mondom anyának hogy mennyiből jönne ki szerinted. Erre ő : Nem engedlek sehova, nem kell még unoka!

Ez nagyon rosszul esett, mért nem lehet bízni bennünk? :S mért nem támogatnak? :S


2010. dec. 19. 14:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2010. dec. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mind ketten 18-ak
2010. dec. 19. 14:40
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát akkor nem igazán értem!

Jó.ha 13-15 évesek lennétek akkor megérteném hisz még gyerekek na de igy!

szerintem csak féltenek :))

2010. dec. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
én arra gondoltam hogy max azért mert a családban először nekem van most kapcsolatom :S és nem tudják kezelni a helyzetet, vagy nem tudom :S de nagyon rosszul esik. :( nem is élek kicsapongó életet, se semmi...
2010. dec. 19. 14:42
 5/11 anonim ***** válasza:

aaj ez a legszarabb szöveg hogy nemkell még unokat... azthiszik nem tudjátok megoldani ha nagyon akarjátok?? barátnőm felmenői is azér nem engedik el sokáig mer nehogy... jó mi még 3 hónap alatt nem feküdtünk le, de megtehettük volna már többször is... különben is, jó kislány korán fekszik, hogy időben hazaérjen ;)

hát am nincs jobb ötletem, idővel majd megbékélnek a gondolattal. na meg valsz azér mer csak 1 hónapja se vagytok együtt, nemakarják hogy elkapkodd. ha azt látják majd hogy fél év mulva is együtt vagytok megértésben szeretettel egymás iránt, sokkal toleránsabbak lesznek, legalábbis ebben bizom, hogy igy müködik talán :)

2010. dec. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát nagyon remélem hogy hamar hozzánkszoknak -.- :S de én se az a tipus vagyok fiú létemre aki csak a szexre gondol :S én tartós kapcsolatot akarok és én se akarom elkapkodni és ezzel elrontani az egészet :S
2010. dec. 19. 14:51
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen elég gáz, ha anyád így parancsolgat neked.
2010. dec. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ugyanmár ez mikor okozott a korodbelieknek problémát? Mond meg neki hogy akár bízol bennem akár nem én elfogok menni és nem te mondod meg, ha meg valamit kitalál hogy ott tartson elszöksz, ennyi. :D
2010. dec. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, de most komolyan ne hagyd már magad! Ha hagyod sosem fognak leszállni rólad, na jó 25 évesen kb de 18 évesen az az egyetlen indokuk hogy náluk laksz más nem...
2010. dec. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
tényleg röhejes, hogy 18évesen anyuci parancsol neked.nem sok önállóság fog belédszorulni így...
2010. dec. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!