Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem tudom kiverni a fejemből! :S

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki tetszik, eleinte úgy tűnt, hogy én is neki, de egyre inkább azt veszem észre hogy nem, és talán megutált mert egy kicsit jobban megismert vagy nem tom. A lényeg hogy én viszont szeretem és folyton csak rá gondolok de valahogy el kellene felejtenem mert csak eltelnek a napok én meg itt "depizek". De hogyan verjem ki a fejemből?? Légyszi segítsetek! Nektek pl már volt hasonló helyzet és sikerült...?

14/L


2010. dec. 19. 11:10
 1/4 szamóca. ***** válasza:

mindenkinek volt már ilyen szerintem...

de mondok még hihetetlenebbet: mindenki kiehverte valahogy :)

el fog múlni, csak ne spilázd bele magad mégjobban.

ne gondolj görcsösen arra, hogy el kell felejtened, mert azzal csak rosszabb. Próbáld elkerülni most egy ideig a srácot... jha, és tilos a képeit nézegetni:)

sok sikert, nefélj egy idő után menni fog.

2010. dec. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ:)
2010. dec. 19. 11:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak egy kis bátorítás kéne neki... egy próbát megér nem? Amúgy elárulod merre laksz? :P
2010. dec. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
attól függ miért kérdezed...:P ;)
2010. dec. 19. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!