Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy jó nő, ha nem kap jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jó nő, ha nem kap jó pasit, inkább egyedül marad addig, amíg nem akar szülni?

Figyelt kérdés
Mert én úgy látom, több jó nő van, mint jó pasi. Bár az is igaz a nőknek ezen a téren könnyebb. Egy fiú legfejebb kigyúrhatja magát, máson nem tud változtatni a külsején. Egy nőnek meg a már lefutott nagy mell őrületen kívül is ezer fegyver van, arra hogy jobb akár jó nő legyen.
2010. dec. 19. 10:59
 1/7 sasna ***** válasza:
a nőknek nagyon meg kell szenvedniuk azért, h szépek legyen, vagy h jól nézzenek ki.. :S mondjuk, én nem tudom eldönteni, h jó nő vok-e, de amig nem találnék olyat, akibe nem vok szerelmes, addig nem szülnék senkinek.. ez gondolom érthető..
2010. dec. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem teljesen és tény semmi sincs ingyen. Én azt kérdeztem előtte csak jó pasival jönnél össze? Mert ugye a lányok már tízen évesen pasiznak, szülni meg csak tíz ével később szokás már. Én erre a tíz évre kérdeztem.
2010. dec. 19. 11:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Csakis olyan pasival jönnék / jövök össze aki megfelel nekem. A normális nőknek vannak elvárásaik. És lehet hogy én azt a fiút jó pasinak látom, de lehet hogy más nem. Számomra csak jó pasikkal jövök össze. De felőlem lehet valaki adonisz, ha egyszer belsőleg nem tetszik akkor mehet a levesbe. Szóval ez szerintem összetett dolog, nem lehet így leegyszerűsíteni.
2010. dec. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még egy általánosító, felesleges kérdés.
2010. dec. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok Adonisz, de Londonban naponta tudtam össze jönni sex bombákkal. Itthon meg évek óta böjt van. Azt hiszem sürgősen, visszamegyek. És csak a magyar lányok ilyenek.
2010. dec. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert tévedésből ide link-eltem. Történelmi kéréshez lett volna válasz!
2010. dec. 19. 12:00
 7/7 sasna ***** válasza:
abban a 10 évben pedig azzal vok, aki megfelel :) ezt könnyen ki lehetett volna talalni.. és az, h jó pasi, mindenkinek mást jelent.. pl. én a műveltségre, okosságra bukok..
2010. dec. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!