Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bolt egy srác és volt egylány....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bolt egy srác és volt egylány. De miért történt mindez?

Figyelt kérdés

Szóval, van két nagyon jó barátom, egy fiú és egy lány. Így hárman egy baráti társaságba jártunk, és a srác összejött a lánnyal (ennek kb másfél éve). Két hónapig jártak, aztán szakítottak. De nem is ez a lényeg. Mindketten rendes, kedves emberek voltak, nem a tipikus bulizós fiatalok. De mióta szakítottak utálják egymást. A lány (elnézést de)egy partil.otyó lett, csak szórakozik a pasikkal. Azóta nem volt egy normális kapcsolata sem, minden hétvégén elmegy bulizni az "új barátaival" és berugnak. Már kipróbálta a füvet is. Nagyon jó barátnőm és nagyon féltem, de nem hallgat rám. A fiú sincs ezzel másképp. Azelőtt rendes kedves srác volt, nem nagyon bulizott, mor viszont egy bun.kó. Állandóan bulizik ő is, és ri.bancokat szed fel.

Úgymond egymást akarják túllicitálni

Szilveszterkor ezzel a bizonyos társasággal fogunk együtt elmenni egy szórakozóhelyre. Meghívtuk a srácot és a lányt is, mindketten igent mondtak. Próbáltam velük beszélni a másikról, de csak terelnek, s mindketten azt tervezik, hogy felszednek valakit. Még mindig mérgesek egymásra. A lány kerek perec kijelentette nekem, hogy nem is fog szólni a sráccal, inkább elmegy a leggusztustalanabb pasival k.félni. Ez azért elég durva.

Szerintetek lehet valamit tenni értük?


2010. dec. 18. 21:10
 1/8 anonim válasza:
hülye f-szok, egoisták, büszkeségük a lényeg.
2010. dec. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez ellen nem tudsz mit tenni. Majd ha nem éreznek egymás iránt semmit, se szerelmet, se haragot, akkor lenyugszanak és visszatérnek a "normális" életükbe. Addig meg éljenek.
2010. dec. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 szamóca. ***** válasza:

na te is kajak úgy írsz mintha a "bulizás" valami rettentő bűn lenne...

ettől eltekintve értem én mi a problémád, és az valóban kellemetlen... ha nem hallgatnak a szép szóra nem nagyon tudsz mit cisnálni velük, esetleg próbáld rávenni őőket hogy beszéljék meg aproblémáikat ketten.

2010. dec. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
pszichológus
2010. dec. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
nézd, még mindig jobb, mintha feljelentgetnék egymást.
2010. dec. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

XD utolsó

nem a bulizás a bűn, de ők tényleg jócskán túlzásba viszik

2010. dec. 18. 21:17
 7/8 anonim válasza:
hát oké, de érted, vannak ilyen görények, akik mennek a rendőrségre, bíróságra szakítás után.
2010. dec. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az ő dolguk, nem tudsz ellene mit tenni. Majd felnőnek.
2010. dec. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!