Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki szokott köszönni másnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szokott köszönni másnak, akit látásból ismer?

Figyelt kérdés
Ti, hogy viszonyulnátok ahhoz, ha valaki rátok köszönne? Akit már így látásból elég jól ismersz, megszokott akár villamoson vagy bárhol. Mindennap látod. Ilyenkor köszönni lehet, ha úgy van kedved?:) és vajon a másik fél erre, hogy reagálna?:) Csak érdekel a dolog.
2010. dec. 18. 20:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

köszönni mindig lehet, soha nem sértő

egy kis beszélgetéssel összekötve egy kis kellemes színt is vihet egy unalmas metrózásba

hogy ki hogyan reagál, az egyénfüggő

2010. dec. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
És lánynak is lehet, ha te is lány vagy? Nem érti félre? mert semmi hátsó szándék, csak még sosem köszöntem így senkinek:)
2010. dec. 18. 20:07
 3/23 anonim ***** válasza:
Lehet köszönni, de akkor célszerű folytani már egy kicsit a kommunikációt.
2010. dec. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Példál hogy hány órája lesz vagy hasonló?
2010. dec. 18. 20:08
 5/23 anonim ***** válasza:
Basszus miért hinné mindenki azt a másikra, hogy b..i vagy le...i????
2010. dec. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Ez az, ettől még senki sem az:)
2010. dec. 18. 20:08
 7/23 anonim ***** válasza:
Hát, ha barátkozni szeretnél, akkor nyugodtan barátkozz vele....Ha csak picit beszélni, akkor nem tudom. Valamit mondasz neki a stílusodban, amit szertnél.
2010. dec. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Tavaly mellém ült 1x egy srác a buszon. Egy kicsit beszélgettünk. Másnap megint mellémült, folytattuk. Hazafele menet megint találkoztunk és köszönt, megint egymás mellé ültünk. Azóta minden reggel egymás mellé ülünk és elég jó barátság alakult ki kettőnk között. :)

Szerintem köszönj neki nyugodtan :)

2010. dec. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Ki tudja, lehet a legjobb barátnők leszünk:D:)
2010. dec. 18. 20:21
 10/23 anonim ***** válasza:

"mert semmi hátsó szándék"

..igen tudom.

2010. dec. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!