Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok apum új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok apum új barátnőjére. Mit tegyek, hogy ne zavarjon?

Figyelt kérdés
15/L
2010. dec. 18. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Mégis miért vagy féltékeny? Mi bajod vele? Bántott?

Szerintem ez abszolút önző dolog tőled, és jó lenne, ha nem volnál féltékeny, ugyanis apukádnak ugyanúgy kijár a boldogság, mint mindenki másnak.

Képzeld magad bele fordított helyzetbe.

Volna fiúd, és apud rossz szemmel nézne rá, pedig te azt szeretnéd, hogy apud elfogadja, de őt meg csak zavarja a fiúd.

Szóval gondolkodj el ezeken a dolgokon.

2010. dec. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van, nem te vagy a világ közepe!
2010. dec. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért vagy rá féltékeny? mert apukád több időt tölt vele mint veled? De azért azt te is tudod, hogy másképp szeretünk egy barátot-barátnőt mint a gyerekünket :)


Szerintem csak meg kell szoknod. Próbálj meg kettesben lenni a csajjal, esetleg találj ki valami közös programot, mondjuk vásárlás, vagy séta, és ismerd meg. Kérdezgesd az életéről, és te is mesélj neki. Ha kettesben beszélgetsz vele, akkor utána már nem fogod idegennek érezni és szerintem a féltékenység is megszűnik.


Egyébként szerintem ez még lehet normális érzés is elsőre, hiszen szokatlan helyzet. Mindenesetre az jó, hogy meg akarsz tőle szabadulni :)


32/N

2010. dec. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!