Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon többet érezhet mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon többet érezhet mint barátság?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal nagyon jóba vagyok és mikor vele beszéelek mindig csak a szexnél lyukadunk ki. Na a lényeg az hogy multkor megölelt hozzámbujt stb én meg csak 1 kézzel öleltem meg. Erre délután mondta hogy ez milyen rosszul esett neki hogy én nem úgy öleletem vissza mint ahogy azt ő szerette volna hogy olyan volt mintha undorodnék tőle. Persze ez nem így van. Szerintetek baráti alapon megsértődne az ilyenér?
2010. dec. 17. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
szrintem megsértődni nem sértődne meg csk rosszul esne/esik neki... .S
2010. dec. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ***verus*** ***** válasza:

Sztem nem... én is megsértődtem volna..mert ahogy olvasom...igen tetszel neki:D

neked tetszik?

2010. dec. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egy egyértelmű jelzés, kurd meg ne habozz
2010. dec. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

egyértelmű hogy tetszel neki..:D

amúgy szerintem nem sértődött meg, inkább rosszul esett neki...

2010. dec. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!