Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy addigra mikor eljön a nap (szerintem hétfő) menjen a csók és ne jöjjön rá a problémámra?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és még nem volt barátom, nem csókolóztam senkivel sem. Nem vagyok éppen az a visszahúzódó tipus de nemis nagyszájú. A stílusom olyan, mint azoknak a lányoknak akik discoba járnak (divatmajom). A hangsúly itt inkább azon van, hogy még nem csókolóztam. Van egy fiú akibe már több mint 1 éve ismerjük egymást és mindta, hogy meg szeretne csókolni. Én belementem de nem merek, mert béna lennék és ő már mindenen túl van és sok barátnője volt szóval rájönne röktön ,hogy én még nem csókolóztam soha. Azt mondtam neki, hogy már volt barátom és ezek után elég ciki lenne.
2010. dec. 17. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, minden első csók béna. Ezt úgy értem, hogy ha csókolózol egy sráccal rá kell hangolódni, 1-2 csók után fogjátok érezni, hogy hogy a legjobb. Aztán ha egy másik sráccal csókolózol azzal ugyanez a helyzet. Ahány ember annyi csók:) Úgyhogy ne izgulj! Hamar rá fogsz jönni, hogy mi a helyzet. Nyugi és sok sikert!:)
2010. dec. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kellett volna hazudnod. Nyilván, nem tudunk megtanítani csókolózni, ezért az ide feltett segélykiáltásod hiábavaló.


Próbálj meg ellazulni, és hagyatkozz az ösztöneidre, megérzéseidre csók közben.

2010. dec. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legyél laza. Ha nem látszik rajtad a "pánik", akkor nagyon hamar rájössz, hogy hogyan kell jól csinálni, ugyanis nem egy bonyolult dolog...
2010. dec. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :) mondjuk az ő közelében a lazulás hát :S annyira boldog vagyok ha ottvan mellettem hogy elfelejtek ellazulni :S
2010. dec. 17. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!