Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az elmult időszakban volt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elmult időszakban volt egy két hibánk mindkettőnknek és fel is hozta párom egy időben, hogy nem birja már velem.Szeretem még? Megcsal a barátnőm?

Figyelt kérdés

Tul érzékeny voltam és próbáltam változtatni. A párom most nagyon beteg állitólag és én nem tudok vele lenni mert távkapcs. De megteszek minden tőlem telhetőt, hogy együttmaradjunk. Ma délelőtt csörgettem telefonon de nem csörgetett már vissza és már délután 2. És ráadásul álmodtam valamit és az álom jelentése hogy megcsalnak.


Márészt meg em tudom mit érzek. Csak annyit tudok, hogy nagyon féltékeny vagyok és aggódok, hogy a betegsége miatt elveszitem. Nem tudom, számit-e valamit az hogy most nagyon stresszes időszakban vagyok az első egyetemi vizsgák miatt.


Szerintetek megcsal vagy szeretem-e még?


2009. jan. 22. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Mien betegsége van?
2009. jan. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tüdőgyulladás valami.
2009. jan. 22. 13:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Megcsal vagy szeretem még? - kérdezed. A kettő nem zárja ki egymást, ha megcsal is szeretheted tovább- csak többnyire minek.

Az álmod jelentése alapján ne gondold, hogy megcsal, ha erre amúgy semmi okod.

Hogy szereted-e az általában abból derül ki, hogy nem akarod kisajátítani magadnak, azaz hagyod békén betegnek lenni, ha egyszer most magában maradna ÉS rá tudsz kérdezni arra is nála, hogy biztosan nincs-e veled valami baja. Mégpedig úgy megkérdezve, hogy közben el tudod fogadni azt is, ha van.

De ne fessed az ördögöt a falra...

Személyes vélemény: egy kapcsolat attól jó, ha lehetek benne önmagam. Ha félnem kell, hogy vége lesz, ha teszek-mondok valamit, akkor az nem kapcsolat.

Sok sikert Nektek és jó egészséget! :)

2009. jan. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hali!Látogasd meg váratlanul a beteget,hogy érezze mennyire mellete vagy.Ha esetleg nem egyedül találod vagy nem betegen otthon, akkor talán van ok a kétségre,de talán mindent megbeszélhettek,lezárhatjátok a kétségeket.Ennyit megér a kapcsolat nem?
2009. jan. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!