Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hogy még mindig a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy még mindig a másik lányt szereti? !

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyok együtt a barátommal. Az történt, hogy elmentünk megbeszéltük hogy elmegyünk együtt kosarazni vele meg a tesójával. Egy másik csajt is elhívott kosárra velünk arra a napra. Ez eddig nem is nagy baj DE aztán megtudtam hogy nem is olyan régen járni akart vele, csak a lány elutasította. Állítólag még mindig odavan érte. De hogy hívhatta el hogy jöjjön velünk?!Titokban örültem hogy nem jött el kosarazni. Pont Őt??? Pont úgy, hogy mindenki tudta csak én nem hogy mi volt velük!!olyan mintha még mindig őt szeretné...
2009. jan. 22. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hat lehetseges, sot ugy nez ki, hogy meg azert a csajert van oda, te meg jo vagy ha mas nincs. Ezt a pasitol kerdezd meg.
2009. jan. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezekből az "állítóalg"-okból nem kell messzemenő következtetéseket levonni. Nem valószínű, hogy élete nagy szerelme lenne, ha egyszer visszautasította (mivel ne mis volt komoly vonzalom), viszont lehet, hogy attól még barátok. Az meg szinte kizárható, hogy előtted szándékozott neki udvarolni. (ha akarná, titokban csinálná)

Ettő lez még nem olyan, mintha még mindig őt szeretné. (ha egyáltalán valaha is szerette)

2009. jan. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amint lehet beszéljétek meg ezt a dolgot,hogy pontosan érez-e még valamit a másik lány iránt.És arról is nagyon beszélgetnetek kellene,hogy egyáltalán hogyan jut az eszébe,hogy elhívja azt a lányt is,akivel korábban járni akart.Nem gondolt abba bele,hogy neked hogyan esik ez az egész?

Remélem nem azért van veled,mert korábban ettől a lánytól kosarat kapott?

De ezekre tényleg a barátod tudja a választ! Beszélj vele!!!

2009. jan. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

tudnék konkrét eseteket is leírni de azt már nem mert mi van ha valaki idetéved az oldalra az ismijeim közül és én meg lebukok.


én sem azt mondtam hogy ő lenne neki élete szerelme... de mit akar tőle?! Olvastam neki a gépen a naplózottat...és írta neki a barátom hogy szereti >barátként v jobban nem tudja...

na mit szóltok? :(

2009. jan. 22. 12:50
 5/7 A kérdező kommentje:
utolsó válaszolónak: kezdem úgy érezni hogy csak azért van velem! :(
2009. jan. 22. 12:56
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
Ő nem követett el semmilyen bűnt azért, mert elhívta a lányt, de Te azért tiszteld a személyes dolgait.
2009. jan. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

12:46-os válaszoló vagyok.Sajnálom,hogy így érzed!:-(

Beszélj a barátoddal,és mondj el neki mindent,ami bánt téged!Nem szabad,hogy ez a tüske benned maradjon!

Remélem minden rendben lesz veletek!

2009. jan. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!