Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A féltékenységeim ellen mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A féltékenységeim ellen mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Túlságosan féltékeny vagyok.Próbálom szimplán elnyomni, de mindig előtörik, ha csak egy kicsit is.A kapcsolatom bánja ezt én meg félek, hogy elveszítem.Mit tegyek ez ellen?
2010. dec. 16. 22:45
 1/4 Panda Péter ***** válasza:
100%
ne féltékenykedj.
2010. dec. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél túlságosan féltékeny
2010. dec. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
probald ugy nezni a dolgokat h ha meg akar csalni,megteszi...nem kell sem elutazni,sem egyedul bulizni hozza.probalj arra gondolni h mennyire jo egyutt,s ha ez jelent neki vmit,nem csal meg....ha meg megis,nem volt hozzadvalo.az allando feltekenyseg csak felesleges vitakhoz,majd szinten felesleges szakitashoz vezet...kell egy kis egeszseges feltekenyseg,de ne vidd tulzasba...tapasztalatbol mondom.ne gorcsosen allj a dolgokhoz,hanem vedd kicsit lazara,teis felszabadultabb leszel,es a parod is erezni fogja h bizol benne...tudom h nem megy egyik naprol a masikra,de ha leultok,elmondod neki h tudod mi a hibad,es igyekszel tenni ellene,meg fogja erteni,es egyutt megoldjatok....kivanom h sokaig maradjatok egyutt :)
2010. dec. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Korod? Mert nem írtad. Fontos,mert az emberek legtöbbje mint én is irtó féltékeny voltan 17-20-22 éves koromig,aztán önfegyelmet tanultam rádöbbentem,hogy akkor tudom magam mellett tartani a kedvesemet,ha több tetet biztosítok neki és nem fojtom meg az önzőségemmel,birtoklási vágyammal. És ami fontos bízni tudni kell benne.Mert mit ér a bizalom,ha megfojtod és szorosan magad mellett tartod rövid pórázon? Most 35 vagyok és egy egészséges féltékenység az van bennem ,de nem az az őrült,ki letépte láncát,őrjöngő típus,aki voltam. Mert sajnos voltam és szégyellem. Tehát a sorsod a kapcsolatod rajtad múlik. Változz meg!
2010. dec. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!