Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki nagyon tetszik nekem és azt hiszem szerelmes vagyok. Már egy jó ideje tart ez az érzés, de van egy kis bökkenő, van barátja.

Régen barátok voltunk, de mióta megmondtam neki hogy tetszik nekem (és akkor még nem volt barátja)azóta nem is beszélünk.


De én még soha nem éreztem így egy lány iránt. Talán ez azért van, mert még fiatal vagyok. szerintetek mit tegyek?

17/f


2010. dec. 16. 22:26
 1/3 anonim válasza:
Ha van barátja hagyd.....Aztán kérdezd meg megint...mást nem tudok.
2010. dec. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És az a lány hány éves?
2010. dec. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát szerintem felejtsd el. látásból tiniszerelem, nem sok alapja van, énis voltam szerelmes 14-17 évesen. nemlett belőle semmi, nem is baj talán :) majd pár év mulva igazi kapcsolatod lesz
2010. dec. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!